Hlavní stránka  
Vyhledávání Rozšířené vyhledávání  

Firmy, produkty
Firemní informace Firemní informace
Technické listy Technické listy
CAD detaily CAD detaily
Novinky Novinky

Registrace
Informace
Partneři webu
 
Materialy pro stavbu
iMaterialy
Stavba
StavbaWEB
istav
Muj Dum
Moderni Byt
Rodinný dům
Technický týdeník
 
Pro širokou veřejnost
 
Dům a byt
Dům  |  Byt  |  Zahrada
Kuchyně  |  Koupelna
Finance  |  Reality show
 
 

  Další novinky
  Registrovat se k zasílání newsletteru  
31. 7. 2008

Firma

HET, spol. s r. o.

HET, spol. s r. o.
Ohníč 14
Ohníč u Teplic
417 65Další novinky

 
 
 
 
 
  Další informace o firmě HET, spol. s r. o.

 

Nátěry exponovaných interiérových stěn

 

Častým problémem, zvláště v exponovaných částech domu, bývá znečištění stěn v interiéru. Ať už se jedná o stěny kolem kuchyňské linky, v jídelně, koupelně či v dětském pokoji, nejdůležitější je, aby případné skvrny na stěnách pod novým nátěrem neprosvítaly. Řešení přináší firma HET v podobě izolačního nátěru Hetline IZOL a interiérových barev HET Brillant a HET Brillant 100.

Nejprve Hetline IZOL
Objeví li se na stěnách skvrny způsobené například rzí, nikotinem, dehtem, zbytky starých anilínových barev, nebo mapy po zateklé vodě, nastane problém. Klíčové je v tomto případě použít vhodný izolační nátěr, který zamezí jejich dalšímu prosvítání.
Tyto schopnosti má například nátěr Hetline IZOL. Jedná se o základní, vodou ředitelný izolační nátěr, který může být použit jak lokálně, tak i plošně na všechny suché, pevné a čisté podklady, štukovými omítkami počínaje přes neomítnutý beton až po sádrokarton. Vydatnost nátěru se pohybuje v rozmezí od 7–9 m2/kg v jedné vrstvě.
Je to ekologický a zdravotně nezávadný produkt, který lze nanášet štětkou nebo válečkem. Protože je snadno přetíratelný, stačí po jeho důkladném proschnutí nanést pouze jednu, popřípadě dvě vrstvy zvolené krycí malířské barvy. Na trh je dodáván v plastových vědrech o hmotnosti 1 kg a 7 kg.

Následně HET Brillant či HET Brillant 100
Pro své schopnosti omyvatelnosti a vysoké odolnosti jsou interiérové barvy HET Brillant a HET Brillant 100 vhodné právě na nátěry stěn v nejvíce zatěžovaných místnostech domu či bytu, jako jsou např. chodby, dětské pokoje, kuchyně, ale i obývací či reprezentativní prostory. Jsou vysoce přilnavé, proto není problém je použít na různé podklady od omítek přes betonové panely a polystyren až po umakartové bytové jádro. Nanášení se provádí pomocí válečku, štětky či stříkáním. Díky jemnému složení je možné i použití technologie AIRLESS pro velkoplošnou aplikaci stříkáním. Barvy jsou vodou ředitelné, otěruvzdorné, omyvatelné dle DIN 53 778-S, zároveň jsou i vysoce paropropustné, ekologicky a zdravotně nezávadné.
Co se týká barevnosti, v nabídce je HET Brillant v klasickém bílém provedení, který lze libovolně probarvovat tekutými tónovacími přípravky HETCOLOR či KOLORKA. Jednodušší však je navštívit jedno ze 150 tónovacích míst Multicolor2001. Zde je možné si vybrat z nabídky více než pěti tisíc různých odstínů a nechat si zvolený odstín na počkání namíchat do alternativního výrobku HET Brillant 100, který je dodáván v tónovacích bazích speciálně určených pro kolorování na tónovacích strojích.
Na trh se HET Brillant dodává v plastových vědrech o hmotnosti 1,5, 7, 15 a 30 kg. HET Brillant 100 pak v balení 1, 5, 12 a 23 kg.
Pro více informací a lepší inspiraci navštivte www.het.cz.
podle podkladů společnosti HET

Nátěry exponovaných interiérových stěn

URL:
http://www.het.cz

Žádost o více informací od firmy HET, spol. s r. o.
 
Další informace získáte od firmy HET, spol. s r. o. po vyplnění následujícího formuláře.
 
*Jméno:    
*E-mail:    
Firma:    
*Typ firmy:    
Telefon:    
Adresa:    
*Dotaz:    
    (* = Povinný údaj) 
Na e-mailovou adresu odesílatele bude zasílán pravidelný newsletter portálu iMATERIÁLYinfo.  
Pošlete dotaz na všechny relevantn� dodavatele. Využijte funkci Hromadn� dotaz.
     


Verze pro tisk Přidat do oblíbených Doporučit tyto stránky známýmHlavní stránka | Kontakt

© 2007–2017 Business Media CZ, s. r. o.