Hlavní stránka  
Vyhledávání Rozšířené vyhledávání  

Firmy, produkty
Firemní informace Firemní informace
Technické listy Technické listy
CAD detaily CAD detaily
Novinky Novinky

Registrace
Informace
Partneři webu
 
Materialy pro stavbu
iMaterialy
Stavba
StavbaWEB
istav
Muj Dum
Moderni Byt
Rodinný dům
Technický týdeník
 
Pro širokou veřejnost
 
Dům a byt
Dům  |  Byt  |  Zahrada
Kuchyně  |  Koupelna
Finance  |  Reality show
 
 

  Další novinky
  Registrovat se k zasílání newsletteru  
3. 10. 2008

Firma

HET, spol. s r. o.

HET, spol. s r. o.
Ohníč 14
Ohníč u Teplic
417 65Další novinky

 
 
 
 
 
  Další informace o firmě HET, spol. s r. o.

 

HETLINE – specialista nejen na sádrokarton

 

Při stavbě a renovaci interiérů se dnes uplatňuje celá řada rozličných materiálů. Jedním z velice oblíbených je například sádrokarton. Přes všechny jeho příznivé vlastnosti zůstává klíčová volba správné nátěrové hmoty, protože ne každá je na sádrokarton vhodná. Dobrý tip v tomto případě přináší tradiční výrobce širokého sortimentu nátěrových hmot společnost HET, která na český trh dodává výrobky řady HETLINE.

Nátěry na omítky i sádrokarton
Výrobky HETLINE jsou speciálně vyvinuty nejen pro nátěry na sádrokarton, ale i na další povrchy například zdivo, omítky, betonové panely, dřevovláknité a dřevotřískové desky, strukturní tapety, tapety ze skelných vláken aj. Jedná se o celkem čtyři produkty, z nichž každý má své specifické vlastnosti i použití.

HETLINE
Speciální sněhově bílá a hladká matná barva HETLINE se vyznačuje vysokou bělostí a paropropustností. Je omyvatelná ve smyslu normy DIN 53778-W, kterou splňuje. Vyrábí se v bílém odstínu, tónování je možno provádět tónovacími přípravky KOLORKA a HETCOLOR. Tato nátěrová hmota je upravena tak, aby se mohla aplikovat nejen pomocí klasické štětky či válečku, ale také stříkací technologií AIRLESS.

HETLINE LF
Dalším výrobkem této řady je HETLINE LF. Tato univerzální hladká disperzní nátěrová hmota je otěruvzdorná a vysoce paropropustná (splňuje směrnici WTA pro povrchové vrstvy sanačních omítek). Barevně ji lze upravovat tónovacími přípravky KOLORKA a HETCOLOR, ale hlavně tónovacím systémem MULTICOLOR 2001. K tomu účelu byl vyvinut kromě klasické bílé varianty i systém tří bází označovaných A, B, C, s jejichž pomocí se docílí různé sytosti barevného odstínu za co nejpřijatelnější cenu.

HETLINE FORTE
Disperzní jemnozrnná, interiérová barva HETLINE FORTE byla vyrobena speciálně pro úpravy stěn s různou strukturou povrchu. Obsahuje hrubá plniva, která na stěně vytvoří jemně zrnitý povrch, který svou strukturou napodobuje štukový vzhled podkladu. Tohoto efektu se využívá v místech, kde je potřeba sjednotit zrnitost omítnuté stěny s plochou sádrokartonu. Kromě výše uvedených materiálů lze HETLINE FORTE aplikovat také na upravený sololit nebo umakart. Vyniká paropropustností a rychlostí zasychání. K tónování je možno použít tónovací barvy HETCOLOR, ale i systém MULTICOLOR 2001. Vzhledem k obsaženým plnivům je vhodné výrobek nanášet speciálním, nepolstrovaným válečkem s krátkou délkou plyše.

HETLINE IZOL
Modifikovaný výrobek HETLINE IZOL dokáže díky svému složení překrýt skvrny od rzi, nikotinu, dehtu, stejně jako mapy po zateklé vodě či zbytky anilinových barev. Jak již sám název napovídá, vytvoří barva na povrch izolační nátěr, který zamezí prosvítání skvrn skrz následné finální vrstvy. Je to barva základní, ředí se vodou a je ekologicky nezávadná. Používá se k lokální i plošné aplikaci, která se provádí pouze štětkou nebo válečkem. HETLINE IZOL je snadno přetíratelný, proto stačí po jeho zaschnutí nanést maximálně dvě vrstvy krycí malířské barvy. Vyrábí se v základní bílé variantě, která však není určena k probarvování, tónují se až následné vrchní nátěry.
podle podkladů společnosti HET

HETLINE – specialista nejen na sádrokarton

URL:
http://www.het.cz

Žádost o více informací od firmy HET, spol. s r. o.
 
Další informace získáte od firmy HET, spol. s r. o. po vyplnění následujícího formuláře.
 
*Jméno:    
*E-mail:    
Firma:    
*Typ firmy:    
Telefon:    
Adresa:    
*Dotaz:    
    (* = Povinný údaj) 
Na e-mailovou adresu odesílatele bude zasílán pravidelný newsletter portálu iMATERIÁLYinfo.  
Pošlete dotaz na všechny relevantn� dodavatele. Využijte funkci Hromadn� dotaz.
     


Verze pro tisk Přidat do oblíbených Doporučit tyto stránky známýmHlavní stránka | Kontakt

© 2007–2017 Business Media CZ, s. r. o.