Hlavní stránka  
Vyhledávání Rozšířené vyhledávání  

Firmy, produkty
Firemní informace Firemní informace
Technické listy Technické listy
CAD detaily CAD detaily
Novinky Novinky

Registrace
Informace
Partneři webu
 
Materialy pro stavbu
iMaterialy
Stavba
StavbaWEB
istav
Muj Dum
Moderni Byt
Rodinný dům
Technický týdeník
 
Pro širokou veřejnost
 
Dům a byt
Dům  |  Byt  |  Zahrada
Kuchyně  |  Koupelna
Finance  |  Reality show
 
 

  Další novinky
  Registrovat se k zasílání newsletteru  
20. 4. 2009

Firma

SANITEC s. r. o.
Komenského 2501
Tábor
390 02Další novinky

 
 
 
  Další informace o firmě SANITEC s. r. o.

 

Koupelnový nábytek Sanitec KOLO

 

SANITEC udává trend v oblasti vývoje koupelnových výrobků a díky celé řadě nových atraktivních produktů KOLO a KERAMAG si upevnil pozici druhého největšího dodavatele sanitární keramiky v ČR. Výrobky se vyznačují moderním designem, vysokým uživatelským komfortem a uplatňuje s e v nich mnoho technických inovací.

Rekord
Série keramiky a nábytku Rekord přináší originalitu a moderní ráz za atraktivní cenu. Hluboká umyvadla jsou pohodlná pro mytí, klozety ladí se sedátky, která jsou k dodání s automatickým pozvolným sklápěním. Zajímavý tvar dvířek a úchytek usnadňuje přístup do skříněk. Leskle lakovaná dvířka jsou odolná a jednoduše udržovatelná. Umyvadla a klozety s menším vyložením se ideálně hodí do malých koupelen. Rekord v nabídce KOLO nahrazuje řada Rekord keramiku Panda. V prodeji je od dubna 2008.

Primo
Oblíbená řada keramiky a nábytku Primo je od dubna 2008 nově k dispozici se snadno čistitelným povrchem Reflex Kolo, zabraňujícím usazování vodního kamene a nečistot. U nábytku v bílém provedení je leskle lakovaný i korpus skříňky. Spodní skříňky pod umyvadla jsou nově k dodání se zásuvkou s přihrádkami.

Instalační moduly Kolo
Nabídka instalačních modulů KOLO je již kompletní. Kromě modulu pro závěsné klozety jsou v nabídce KOLO rovněž instalační moduly pro umyvadla, závěsné bidety a pisoáry. Instalační moduly jsou univerzální a dovolují přizpůsobení všem druhům keramiky a nezávislou regulaci upevňovacích šroubů, přívodních armatur i odpadního potrubí.

Jako zajímavost lze zmínit soutěž, kterou Sanitec uspořádal ve spolupráci s pelhřimovskou agenturou Dobrý den a která spočívala v co nejrychlejším upevnění závěsného klozetu Rekord na instalační modul KOLO, připojení a nasazení ovládacího tlačítka a upevnění sedátka Rekord, vybaveného klouby pro automatické pozvolné sklápění. Přítomný komisař dohlížel na to, aby montáž byla kompletní a matice byly pevně dotažené. Držitelem českého rekordu v montáži závěsného klozetu na čas se stal 30letý Radim Oberherr z Petřkovic, který na festivalu v Ostravě nainstaloval závěsný klozet KOLO Rekord za pouhé 2 minuty 10 sekund.

Keramické vaničky Nilo, Abele a Xeno
Série keramických vaniček byla rozšířena o nové čtvrtkruhové a čtvercové sprchové vaničky o velikosti 90x90 cm. Vaničky Nilo jsou určené pro zapuštění do podlahy, vaničky Abele a Xeno s výškou 7 cm jsou samonosné a lze je jednoduše instalovat na podlahu.

Neo Plus, Elipso
Od dubna 2008 jsou v nabídce asymetrické vany Neo Plus a Elipso, nabízené ve všech obvyklých délkách: 140, 150 a 160 cm. Obě řady van jsou prodávány s komfortní hloubkou 44 cm, vany Neo Plus se sedátkem, vany Elipso bez sedátka s elegantním oválným vnitřním tvarem.

UNI 2
Využijte nové, vysoce pevné, stabilní a velice pohledné panely z MDF desek opatřených ze všech stran PVC fólií, chránící panely proti vlhkosti, jsou alternativou vanových akrylátových panelů. Univerzální čelní a boční panely UNI 2 v bílé barvě nebo v odstínu karamelový dub jsou určeny k zakrytí pravoúhlých van instalovaných do rohu nebo do niky.

Enjoy
Nové masážní boxy Enjoy spojují účinky osvěžující sprchy, hydromasáže a horké vodní páry. Lze volit mezi box čtvrtkruhovým o velikosti 90,5x90,5 cm nebo pravoúhlým s rozměry 115,5x80 cm, v levém i pravém provedení.

Všechny nové výrobky KOLO jsou obsaženy v ceníku i katalogu KOLO 2008. Jsou k dispozici od dubna 2008. Kromě značek KERAMAG a KOLO jsou v nabídce také výrobky s prestižními značkami KORALLE a ALBATROS.
podle podkladů firmy Sanitec

Žádost o více informací od firmy SANITEC s. r. o.
 
Další informace získáte od firmy SANITEC s. r. o. po vyplnění následujícího formuláře.
 
*Jméno:    
*E-mail:    
Firma:    
*Typ firmy:    
Telefon:    
Adresa:    
*Dotaz:    
    (* = Povinný údaj) 
Na e-mailovou adresu odesílatele bude zasílán pravidelný newsletter portálu iMATERIÁLYinfo.  
Pošlete dotaz na všechny relevantn� dodavatele. Využijte funkci Hromadn� dotaz.
     


Viz také:
12. - Sanitární technika, nábytek, vybavení prostorů, venkovní vybavení

Verze pro tisk Přidat do oblíbených Doporučit tyto stránky známýmHlavní stránka | Kontakt

© 2007–2017 Business Media CZ, s. r. o.