Hlavní stránka  
Vyhledávání Rozšířené vyhledávání  

Firmy, produkty
Firemní informace Firemní informace
Technické listy Technické listy
CAD detaily CAD detaily
Novinky Novinky

Registrace
Informace
Partneři webu
 
Materialy pro stavbu
iMaterialy
Stavba
StavbaWEB
istav
Muj Dum
Moderni Byt
Rodinný dům
Technický týdeník
 
Pro širokou veřejnost
 
Dům a byt
Dům  |  Byt  |  Zahrada
Kuchyně  |  Koupelna
Finance  |  Reality show
 
 

  Další novinky
  Registrovat se k zasílání newsletteru  
9. 7. 2009

Firma

KB-BLOK systém, s. r. o.

KB-BLOK systém, s. r. o.
Masarykova 635
Postoloprty
439 42Další novinky

 
 
  Další informace o firmě KB-BLOK systém, s. r. o.

 

Nové prvky BARRIER BLOK pro zahradní architekturu

 

Výhodou opěrných stěn prvků BARRIER BLOK je, že se provádějí suchou technologií. Bezmaltové suché spoje umožňují relativně malé posuny a deformace mezi jednotlivými prvky, aniž by docházelo k poruchám stěn nebo k nevzhledným trhlinám.

Založení sloupce betonových prvků se doporučuje provádět na štěrkovém polštáři, který je měkký a přizpůsobí se menším deformacím podloží.

Pro stavbu nejsou zapotřebí zvláštní mechanismy. Manipulace s betonovými prvky je velice snadná a provádí ji podle druhu prvku buď jeden, nebo dva pracovníci.

I manipulace s geomřížemi je jednoduchá, protože jsou velmi lehké. Velkou výhodou je, že stavba vyztužené opěrné stěny nevyžaduje mokrý proces, a proto se dá provádět i v méně příznivých podmínkách a v prostorách, kde není přístup pro dopravu a ukládání betonové směsi. Uchycení geomříží do stěny se provádí pomocí spon z betonářské výztuže.

Další informace naleznete na našich stránkách v sekci: Zahradní architektrura - Barrier Blok a Technická část. Během zasychání základního nátěru si připravte barevnou směs Brillantu Effect a vybraného odstínu Hetcoloru. Malbu míchejte ručně, při použití například vrtačky a vřetene by hrozilo při vyšších otáčkách znehodnocení obsaženého flokulantu, což by značně ovlivnilo konečný vzhled stěny. Pokud je podkladový nátěr dokonale zaschlý, začněte s aplikací natónované směsi Brillantu Effect. K nanášení se používá široký plochý štětec. Nátěr se provádí v jedné vrstvě tahy tzv. „do kříže“. Již po této aplikaci může zaschlá barva sloužit jako finální reliéfní povrchová úprava stěny.

Pokud ovšem chcete docílit hladkého, zatřeného vzhledu, je nutné zhruba po pěti až deseti minutách, kdy nátěrová hmota zavadne, lehce strhnout povrch stěny obloukovými tahy za pomoci pružné plastové stěrky s kulatými rohy. Tato stěrka je součástí každého balení výrobku Brillant Effect.

Následně již stačí nechat vrstvu na stěně zaschnout. Většinou k tomu postačí čtyři až šest hodin, v závislosti na okolní teplotě a vlhkosti vzduchu. Typy těchto speciálních dekorativních barev mají rozsáhlé možnosti použití, hodí se pro privátní reprezentativní prostory domů, konferenční místnosti nebo i restaurace. Zkrátka všude, kde chcete prostoru dát zvláštní, jímavou atmosféru a luxusní vzhled.

Více informací najdete na www.kb-blok.cz.

podle podkladů společnosti KB-BLOK systém

Nové prvky BARRIER BLOK pro zahradní architekturu

URL:
http://www.kb-blok.cz

Žádost o více informací od firmy KB-BLOK systém, s. r. o.
 
Další informace získáte od firmy KB-BLOK systém, s. r. o. po vyplnění následujícího formuláře.
 
*Jméno:    
*E-mail:    
Firma:    
*Typ firmy:    
Telefon:    
Adresa:    
*Dotaz:    
    (* = Povinný údaj) 
Na e-mailovou adresu odesílatele bude zasílán pravidelný newsletter portálu iMATERIÁLYinfo.  
Pošlete dotaz na všechny relevantn� dodavatele. Využijte funkci Hromadn� dotaz.
     


Verze pro tisk Přidat do oblíbených Doporučit tyto stránky známýmHlavní stránka | Kontakt

© 2007–2017 Business Media CZ, s. r. o.