Hlavní stránka  
Vyhledávání Rozšířené vyhledávání  

Firmy, produkty
Firemní informace Firemní informace
Technické listy Technické listy
CAD detaily CAD detaily
Novinky Novinky

Registrace
Informace
Partneři webu
 
Materialy pro stavbu
iMaterialy
Stavba
StavbaWEB
istav
Muj Dum
Moderni Byt
Rodinný dům
Technický týdeník
 
Pro širokou veřejnost
 
Dům a byt
Dům  |  Byt  |  Zahrada
Kuchyně  |  Koupelna
Finance  |  Reality show
 
 

  Další novinky
  Registrovat se k zasílání newsletteru  
10. 6. 2009

Firma

HET, spol. s r. o.

HET, spol. s r. o.
Ohníč 14
Ohníč u Teplic
417 65Další novinky

 
 
 
 
 
  Další informace o firmě HET, spol. s r. o.

 

HET Brillant Effect, nová interiérová dekorativní barva

 

Společnost HET přichází na trh s novou interiérovou dekorativní barvou s výrazným vizuálním efektem Brillant Effect. Kombinací jednoduché malířské techniky a speciální barvy lze docílit originálního a velice exkluzivního vzhledu, který dokáže vytvořit jedinečnou atmosféru v každém pokoji.

Brillant Effect je semitransparentní základní barva, unikátní nejen finálním vzhledem, ale rovněž i složením. Obsahuje bílé vločky – flokulanty, které se s barvou nepojí a vytvářejí hlavní vizuální efekt. Barva je odolná vůči otěru za sucha a je vhodná k nátěrům různých podkladů, od omítek přes sádrokarton a betonové panely až po hladké tapety, dřevovláknité a dřevotřískové desky.

Dodává se ve 2,5kilogramovém balení.

Tónování:
K tónování se používají univerzální tónovací barvy HETCOLOR. Při bílém podkladu lze s jejich pomocí docílit celkem jednadvaceti základních barevných variant. Doporučuje se míchání v poměru 180 gramů tónovací barvy HETCO LOR na 2,5kg balení barvy Briliant Effect. Pokud by se HETCO LOR míchal ve větší koncentraci (nad 180 gramů), došlo by k rozředění flokulantu a následně k ovlivnění požadovaného výsledného efektu barvy.

Aplikace:
Vlastní aplikace Barvy Brillant Effect je jednoduchá a snadno zvládnutelná. Na suchý a čistý povrch stěny se nejprve nanese v jedné vrstvě podkladový nátěr bílou disperzní barvou, jako jsou například HET Klasik, Hetline nebo Brillant. Podkladový nátěr se nechá dokonale zaschnout, minimálně čtyři hodiny. Pokud je požadavek na širší škálu výsledných barevných variant, tónuje se již tato základní malba nebo se použije již natónovaná disperzní barva, např. Klasik Color či Hetline LF, tónovaný na tónovacích strojích v systému Multicolor 2001.

Během zasychání základního nátěru si připravte barevnou směs Brillantu Effect a vybraného odstínu Hetcoloru. Malbu míchejte ručně, při použití například vrtačky a vřetene by hrozilo při vyšších otáčkách znehodnocení obsaženého flokulantu, což by značně ovlivnilo konečný vzhled stěny. Pokud je podkladový nátěr dokonale zaschlý, začněte s aplikací natónované směsi Brillantu Effect. K nanášení se používá široký plochý štětec. Nátěr se provádí v jedné vrstvě tahy tzv. do kříže. Již po této aplikaci může zaschlá barva sloužit jako finální reliéfní povrchová úprava stěny.

Pokud ovšem chcete docílit hladkého, zatřeného vzhledu, je nutné zhruba po pěti až deseti minutách, kdy nátěrová hmota zavadne, lehce strhnout povrch stěny obloukovými tahy za pomoci pružné plastové stěrky s kulatými rohy. Tato stěrka je součástí každého balení výrobku Brillant Effect.

Následně již stačí nechat vrstvu na stěně zaschnout. Většinou k tomu postačí čtyři až šest hodin, v závislosti na okolní teplotě a vlhkosti vzduchu. Typy těchto speciálních dekorativních barev mají rozsáhlé možnosti použití, hodí se pro privátní reprezentativní prostory domů, konferenční místnosti nebo i restaurace. Zkrátka všude, kde chcete prostoru dát zvláštní, jímavou atmosféru a luxusní vzhled.

Více informací najdete na www.het.cz.

podle podkladů společnosti HET

HET Brillant Effect, nová interiérová dekorativní barva

URL:
http://www.het.cz

Žádost o více informací od firmy HET, spol. s r. o.
 
Další informace získáte od firmy HET, spol. s r. o. po vyplnění následujícího formuláře.
 
*Jméno:    
*E-mail:    
Firma:    
*Typ firmy:    
Telefon:    
Adresa:    
*Dotaz:    
    (* = Povinný údaj) 
Na e-mailovou adresu odesílatele bude zasílán pravidelný newsletter portálu iMATERIÁLYinfo.  
Pošlete dotaz na všechny relevantn� dodavatele. Využijte funkci Hromadn� dotaz.
     


Verze pro tisk Přidat do oblíbených Doporučit tyto stránky známýmHlavní stránka | Kontakt

© 2007–2017 Business Media CZ, s. r. o.