Hlavní stránka  
Vyhledávání Rozšířené vyhledávání  

Firmy, produkty
Firemní informace Firemní informace
Technické listy Technické listy
CAD detaily CAD detaily
Novinky Novinky

Registrace
Informace
Partneři webu
 
Materialy pro stavbu
iMaterialy
Stavba
StavbaWEB
istav
Muj Dum
Moderni Byt
Rodinný dům
Technický týdeník
 
Pro širokou veřejnost
 
Dům a byt
Dům  |  Byt  |  Zahrada
Kuchyně  |  Koupelna
Finance  |  Reality show
 
 

  Další novinky
  Registrovat se k zasílání newsletteru  
19. 8. 2009

Firma

LASSELSBERGER, s. r. o.

LASSELSBERGER, s. r. o.
Adelova 2549/1
Plzeň
320 00Další novinky

 
 
 
 
  Další informace o firmě LASSELSBERGER, s. r. o.

 

Kolekce obkladů a dlažeb Rako

 

Novou kolekci RAKO 2009 tvoří celkem devatenáct sérií, z nichž je deset určeno pro koupelny, dvě do kuchyní a sedm pro estetické i funkční ztvárnění podlah.

Do koupelny
Jednotícími prvky klasických koupelnových sérií jsou zajímavé povrchy imitující textilní struktury ve formátech vhodných jak pro moderní horizontální, tak pro vertikální obložení. Hlavním krédem různých typů dekorací je rafinovaná jednoduchost v souladu s dokonalou funkčností. Skutečnými lahůdkami v tomto směru jsou série Canape, Tulip a Coral. Novátorská série Mikado zase nadchne pastelovým dekorem a intenzivními barvami ty, kteří budují dětskou koupelnu či moderní koupelnu s kreativními dekory. Nové, atraktivní rozměry velkoformátových kalibrovaných obkládaček 29,8x59,8 a 29,8x89,8 cm v matném a lesklém bílém povrchu osloví vyznavače současných trendů v duchu minimalismu. Luxusní výrazné dekorace v synergii s bílou obkládačkou zvýrazní jinak kompaktní plochy. A to vše v dokonalém souladu s těmi nejú spěšnějšími sériemi interiérových dlažeb RAKO.

Do kuchyně
Pro kuchyně roku 2009 značka RAKO připravila série pro kompletní obložení kuchyní a přilehlých prostor nebo dalších částí bytu v designově jednotném duchu. Elegantní podlahu, stejně jako stěnu, vytvoří série dlaždic Savana založená na barevné variabilitě a kompatibilitě s moderními dekoracemi. Nová keramická mozaika Savana nabízí řešení obložení i zdánlivě neobložitelných míst. Jiný, sofistikovaný design se ukrývá v lapované dlažbě Defile, jež kombinuje matný a lesklý povrch. Kompletní kalibrace všech prvků série Defile umožňuje pokládku s minimální spárou. Toto plus povoluje vytvořit homogenní plochy dlažby, ale zároveň vnáší do interiéru punc sounáležitosti a čistoty, bez zbytečných detailů a doplňků. Decentní dekorace, makra organických struktur, dělá z této zdánlivě strohé série absolutního favorita pro dokonalé interiéry.

Na podlahu
Pro podlahy nabízí RAKO 2009 k využití zcela odlišné styly, které mohou vytvořit jak po všech stránkách výjimečný prostor, tak i funkční a jednoduchý interiér. Útulným i moderním domovům budou slušet dlaždice nadčasového designu a nekompromisní kvality Galileo a Sandstone Plus za příjemnou cenu. Současná technologie keramické výroby umožňuje vytvořit relevantní design inspirovaný přírodou s přednostmi keramického materiálu. Kalibrované modulární dlažby Zingana mají rozměr 30x60, 15x60 a 10x60 cm. Supermoderní ráz této série je dán unikátním leštěným povrchem, kombinovaným s efektním metalickým efektem. Zingana tak představuje design dřeva ve vskutku kosmickém provedení. Naopak typicky „dřevěný“ obklad Noe zaujme svou kresbou a formátem, má tendenci vypadat jako skutečné dřevo. Série Diamond a Riverberi jsou luxusní koncepty dlaždic s rafinovanou dekorací. Dlaždice typu gres porcellanato smaltato o rozměrech 30x60, 60x60 a dokonce 60x120 cm jsou jasnou odpovědí na současné požadavky na maximalizaci formátů při dodržení mimořádné kvality.

podle podkladů společnosti LASSELSBERGER, a. s.

URL:
http://www.rako.cz

Žádost o více informací od firmy LASSELSBERGER, s. r. o.
 
Další informace získáte od firmy LASSELSBERGER, s. r. o. po vyplnění následujícího formuláře.
 
*Jméno:    
*E-mail:    
Firma:    
*Typ firmy:    
Telefon:    
Adresa:    
*Dotaz:    
    (* = Povinný údaj) 
Na e-mailovou adresu odesílatele bude zasílán pravidelný newsletter portálu iMATERIÁLYinfo.  
Pošlete dotaz na všechny relevantn� dodavatele. Využijte funkci Hromadn� dotaz.
     


Verze pro tisk Přidat do oblíbených Doporučit tyto stránky známýmHlavní stránka | Kontakt

© 2007–2017 Business Media CZ, s. r. o.