Hlavní stránka  
Vyhledávání Rozšířené vyhledávání  

Firmy, produkty
Firemní informace Firemní informace
Technické listy Technické listy
CAD detaily CAD detaily
Novinky Novinky

Registrace
Informace
Partneři webu
 
Materialy pro stavbu
iMaterialy
Stavba
StavbaWEB
istav
Muj Dum
Moderni Byt
Rodinný dům
Technický týdeník
 
Pro širokou veřejnost
 
Dům a byt
Dům  |  Byt  |  Zahrada
Kuchyně  |  Koupelna
Finance  |  Reality show
 
 

  Další novinky
  Registrovat se k zasílání newsletteru  
22. 8. 2009

Firma

HÖRMANN Česká republika s. r. o.

HÖRMANN Česká republika s. r. o.
Středokluky 315
Středokluky
252 68Další novinky

 
 
 
 
 
  Další informace o firmě HÖRMANN Česká republika s. r. o.

 

Správce dálkových ovladačů společných garáží

 

K pohodlnému a bezpečnému ovládání vrat společných garáží je potřeba nejen naprogramovat řadu dálkových ovladačů, ale zároveň zajistit rychlé přeprogramování v případě ztráty nebo odcizení. Společnost Hörmann proto v letošním roce představila inteligentní řešení pro správu dálkových ovladačů, které tvoří garážový přijímač SGE a ruční programovací vysílač SGP.

V případě společných garáží, jejichž vrata jsou ovládána mnoha ovladači s identickým rádiovým signálem, je třeba počítat s několika možnými obtížemi. Mezi nejčastější patří ztráta dálkového ovladače. Aby se zabránilo neoprávněnému přístupu do garáže, je v této situaci nutné překódovat všechny ostatní vysílače. Dalším problémem je možné neoprávněné rozšíření okruhu uživatelů tak, že dojde k přenosu rádiového signálu z jednoho vysílače na jiný.

Nový přijímač pro hromadné garáže SGE od společnosti Hörmann umožňuje snadnou správu dálkových ovladačů, které jsou kódovány individuálními rádiovými signály a jsou každému uživateli přiřazeny jmenovitě. Pokud dojde ke ztrátě vysílače, vymaže se pouze jeho rádiový signál a načte se kód náhradního přístroje. Odpadá tak časově a  finančně náročné přeprogramování všech ostatních ovladačů. Díky tomu není narušen plynulý provoz garáže ani ohrožena bezpečnost vozidel, které jsou v ní zaparkované.

Praktické doplňky k přijímači SGE představují programovací přístroj SGP a intuitivně ovladatelný počítačový program. Pomocí nich lze snadno na běžných počítačích načíst rádiové signály nových vysílačů a přiřadit je jmenovitě jednotlivým uživatelům. Zároveň je možné každý ovladač nastavit tak, že uživatel svůj signál nemůže přenášet na jiné přístroje. Rádiový kód příslušných ručních ovladačů se přenáší z počítače k přijímači u pohonu vrat pomocí paměťové karty. Celý postup je podobně snadný jako výměna karet u digitálního fotoaparátu. Při provádění změn tak lze ušetřit finance, které by vyžadovalo povolání specialisty. Správu dálkových ovladačů a vkládání paměťové karty může jednoduše převzít například správce domu.

Společnost Hörmann nabízí také kompletní balíček, který se skládá z přijímače SGE, ručních ovladačů a naprogramované paměťové karty s rádiovými kódy všech vysílačů. Při montáži nového vratového zařízení tak není potřeba načítat kódy všech dálkových ovladačů. Dodávané vysílače jsou připraveny k okamžitému použití.

Uvedené novinky spolu s vraty ET 500 s pohonem umožňují nabízet kompletní systém pro provoz vrat v společných garážích. K přednostem výklopných vrat ET 500 patří především tichý chod, robustní konstrukce odolná vůči zvýšenému namáhání a malé nároky na místo pro překlad. Díky těmto vlastnostem byly v letošním roce montovány například v bytovém souboru Zelené město v Praze na Jarově.

podle podkladů firmy Hörmann Česká republika, s. r. o.

Správce dálkových ovladačů společných garáží

URL:
http://www.hormann.cz

Žádost o více informací od firmy HÖRMANN Česká republika s. r. o.
 
Další informace získáte od firmy HÖRMANN Česká republika s. r. o. po vyplnění následujícího formuláře.
 
*Jméno:    
*E-mail:    
Firma:    
*Typ firmy:    
Telefon:    
Adresa:    
*Dotaz:    
    (* = Povinný údaj) 
Na e-mailovou adresu odesílatele bude zasílán pravidelný newsletter portálu iMATERIÁLYinfo.  
Pošlete dotaz na všechny relevantn� dodavatele. Využijte funkci Hromadn� dotaz.
     


Verze pro tisk Přidat do oblíbených Doporučit tyto stránky známýmHlavní stránka | Kontakt

© 2007–2017 Business Media CZ, s. r. o.