Hlavní stránka  
Vyhledávání Rozšířené vyhledávání  

Firmy, produkty
Firemní informace Firemní informace
Technické listy Technické listy
CAD detaily CAD detaily
Novinky Novinky

Registrace
Informace
Partneři webu
 
Materialy pro stavbu
iMaterialy
Stavba
StavbaWEB
istav
Muj Dum
Moderni Byt
Rodinný dům
Technický týdeník
 
Pro širokou veřejnost
 
Dům a byt
Dům  |  Byt  |  Zahrada
Kuchyně  |  Koupelna
Finance  |  Reality show
 
 

  Další novinky
  Registrovat se k zasílání newsletteru  
1. 10. 2009

Firma

MediterranCZ, s. r. o.
Vídeňská 264/120b
Brno-Přízřenice
619 00Další novinky

 
  Další informace o firmě MediterranCZ, s. r. o.

 

Betonová střešní krytina Mediterran

 

Společnost Mediterran přináší kromě osvědčených tvarů spolehlivé betonové střešní krytiny romantický vzhled střech z oblasti Středozemního moře. Střechy společnosti Mediterran mají originální výraz s důrazem na funkčnost.

Nabídka pěti druhů střešních tašek pro pět různých životních stylů
Osvědčené tvary i barevné provedení tašek Danubia a Standard osloví ty, kteří upřednostňují kvalitu a tradiční vzhled střešních plášťů. Nabídku tradičních tvarů doplňuje taška Rundo. Všechny tři barevné odstíny této dvojité bobrovky s podélnou odvodňovací drážkou (cihlově červená, višňově červená a antická červená) se vyjímají především na střechách historických budov.

Další dva modely tašek Coppo a Zenit posouvají design střešních plášťů do nových přitažlivějších dimenzí. Krytina Coppo zaujme efektní vlnou v povrchové úpravě terracotta, antická červená, venezia či ferrara. Atraktivní hladká taška Zenit zase osloví hlavně příznivce funkcionalistického designu. Její hladký povrch reflektuje moderní trendy ve stavebnictví a představuje nový rozměr pro konstrukce šikmých střech. Barevné provedení carbon podtrhne moderní a kompozičně čisté linie domu. Efektně tato taška působí také v barevném provedení antická červená.

Odolná a bezpečná střecha
Střešní krytina by měla odpovídat nejen estetickým nárokům budoucího uživatele, ale také by měla splňovat i fyzikálně-technická kritéria. Bezpečnost je jedním ze základních kritérií při výběru střešní krytiny. Každý tvar střešní krytiny od společnosti Mediterran byl navržen s ohledem na komfort a bezpečnost uživatelů – nepropustí do střešního pláště žádnou srážkovou vodu již od sklonu dvaadvacet stupňů. S použitím doplňkových opatření však lze realizovat střechy už od sklonu patnáct stupňů.

Přesný tvar a rozměry betonových tašek Mediterran se časem nemění. Díky drážkování do sebe jednotlivé tašky přesně zapadají a chrání tak střešní konstrukci před vlhkostí. Výhodou přesného tvaru tašek je snadná a rychlá pokládka. Beton je přirozeně nehořlavý materiál třídy A1, proto jsou všechny krytiny od společnosti Mediterran maximálně bezpečnou volbou. Krytina od společnosti Mediterran se vyznačuje jak vysokou odolností proti UV záření, tak i vysokou mrazuvzdorností a únosností. Betonová krytina je navíc přirozeně odolná proti jakýmkoli povětrnostním podmínkám a agresivnímu působení vnějšího prostředí.

Přírodní krása v každém detailu
Tašky Mediterran se vyrábějí technologií šetrnou k životnímu prostředí, z čistě přírodních materiálů: křemičitého písku frakce 0 až 4 mm, jakostního portlandského cementu a barevných pigmentů na bázi oxidu železa.

Díky charakteristickým vlastnostem, které tašce propůjčuje beton v kombinaci s dvojitou akrylátovou povrchovou úpravou, mají tašky mimořádně nízkou nasákavost. Ta spolu s vysokou pevností, která se dozráváním materiálu postupně zvyšuje, zaručuje vysokou životnost střechy. Společnost Mediterran poskytuje na střešní krytinu třicetiletou záruku na přesnost rozměrů, vodotěsnost a mrazuvzdornost tašky.

Kromě kvalitních vstupních surovin, jejichž kvalita je neustále kontrolována, je pro dokonalou funkčnost nezbytný i široký výběr střešního příslušenství a doplňků. Všechny výrobky Mediterran splňují požadavky nejvyšších evropských standardů a kvalit a jejich důkladným zapracování do střešního pláště vzniká předpoklad pro bezproblémové pohodové bydlení pod střechou s jedinečným estetickým výrazem.

podle podkladů společnosti Mediterran

Ukázky střech společnosti MediterranCZ
Ukázky střech společnosti MediterranCZ

Žádost o více informací od firmy MediterranCZ, s. r. o.
 
Další informace získáte od firmy MediterranCZ, s. r. o. po vyplnění následujícího formuláře.
 
*Jméno:    
*E-mail:    
Firma:    
*Typ firmy:    
Telefon:    
Adresa:    
*Dotaz:    
    (* = Povinný údaj) 
Na e-mailovou adresu odesílatele bude zasílán pravidelný newsletter portálu iMATERIÁLYinfo.  
Pošlete dotaz na všechny relevantn� dodavatele. Využijte funkci Hromadn� dotaz.
     


Verze pro tisk Přidat do oblíbených Doporučit tyto stránky známýmHlavní stránka | Kontakt

© 2007–2017 Business Media CZ, s. r. o.