Hlavní stránka  
Vyhledávání Rozšířené vyhledávání  

Firmy, produkty
Firemní informace Firemní informace
Technické listy Technické listy
CAD detaily CAD detaily
Novinky Novinky

Registrace
Informace
Partneři webu
 
Materialy pro stavbu
iMaterialy
Stavba
StavbaWEB
istav
Muj Dum
Moderni Byt
Rodinný dům
Technický týdeník
 
Pro širokou veřejnost
 
Dům a byt
Dům  |  Byt  |  Zahrada
Kuchyně  |  Koupelna
Finance  |  Reality show
 
 

  Další novinky
  Registrovat se k zasílání newsletteru  
11. 12. 2009

Firma

Kratochvíl parket profi, s. r. o.

Kratochvíl parket profi, s. r. o.
Bohunická cesta 328/1
Moravany u Brna
664 48Další novinky

 
 
 
 
 
  Další informace o firmě Kratochvíl parket profi, s. r. o.

 

Neviditelný fixační systém Softline

 

O dokonalosti terasy z tropického dřeva může rozhodovat i detail velikosti hlavičky šroubku. Právě vyčnívající šroubky, dosud tradiční způsob uchycení prken, mohou narušovat nejen celkový estetický dojem z terasy, ale i samotnou strukturu dřeva. Dokonalejší a doslova neviditelnou alternativou místo šroubování je revoluční fixační systém Softline® invisible fixation. Tento systém umožňuje instalaci prken bez jakýchkoli viditelných upevňovacích prvků, což nejen zlepšuje odolnost struktury dřeva (žádná slabá místa v prknech nebo kolem upevňovacích prvků), ale také zaručuje perfektní estetický vhled. Exotické dřeviny Ipe, Merbau, Padouk či Afrormosia s patentovaným systémem Softline® na náš trh dováží společnost Kratochvíl parket profi (KPP).

Softline® invisible fixation

Nenarušeného povrchu terasy bez jediného viditelného šroubku je dosaženo díky speciálním klipům systému Softline®, pomocí kterých se jednotlivá prkna instalují na rošty a které zůstanou skryty pod těmito prkny. Klipy jsou vyrobeny z velmi odolného kompozitního materiálu s vysokou mechanickou pevností a montují se na dřevěné rošty nerezovými šrouby. Na uchycené klipy jsou pak jednoduše nasouvána prkna terasy. Rozteč roštu by měla být 400x400 mm a rošty mohou být kladeny podélně nebo zkříženě ve dvou vrstvách. K vyrovnání povrchu podlahy slouží speciální nastavovací polypropylenové klíny a kolíky, které jsou součástí fixačního systému Softline® a které se k roštu mohou připevnit sponkami, hřebíky nebo šrouby. Softline® je registrovaným produktem patentovaným VETEDY Luxembourg, s. a.

Kromě estetického benefitu má neviditelný systém pokládky Softline® i mnoho praktických výhod. Systém umožňuje volnou cirkulaci vzduchu a boční pohyb mezi prkny bez jakéhokoliv poškození dřeva. Pokládka prken probíhá rychleji, neboť při instalaci odpadá nutnost počáteční úpravy prken a dále fáze předvrtávání a zapouštění. Poškozená prkna lze samozřejmě kdykoli lehce odstranit a vyměnit. Dřevěné profily jsou dodávány v jednotné velikosti 20x100x2000, resp. 20x100x2400 mm.

Více informací naleznete na www.kpp.cz.

podle podkladů společnosti KPP

Obr. 1: Systém Softline<sup>®</sup> – dřevěná terasa Padouk; Obr. 2: Systém Softline<sup>®</sup> – dřevěná terasa Merbau; Obr. 2: Systém Softline<sup>®</sup>
Obr. 1: Systém Softline® – dřevěná terasa Padouk; Obr. 2: Systém Softline® – dřevěná terasa Merbau; Obr. 2: Systém Softline®

URL:
http://www.kpp.cz

Žádost o více informací od firmy Kratochvíl parket profi, s. r. o.
 
Další informace získáte od firmy Kratochvíl parket profi, s. r. o. po vyplnění následujícího formuláře.
 
*Jméno:    
*E-mail:    
Firma:    
*Typ firmy:    
Telefon:    
Adresa:    
*Dotaz:    
    (* = Povinný údaj) 
Na e-mailovou adresu odesílatele bude zasílán pravidelný newsletter portálu iMATERIÁLYinfo.  
Pošlete dotaz na všechny relevantn� dodavatele. Využijte funkci Hromadn� dotaz.
     


Verze pro tisk Přidat do oblíbených Doporučit tyto stránky známýmHlavní stránka | Kontakt

© 2007–2017 Business Media CZ, s. r. o.