Hlavní stránka  
Vyhledávání Rozšířené vyhledávání  

Firmy, produkty
Firemní informace Firemní informace
Technické listy Technické listy
CAD detaily CAD detaily
Novinky Novinky

Registrace
Informace
Partneři webu
 
Materialy pro stavbu
iMaterialy
Stavba
StavbaWEB
istav
Muj Dum
Moderni Byt
Rodinný dům
Technický týdeník
 
Pro širokou veřejnost
 
Dům a byt
Dům  |  Byt  |  Zahrada
Kuchyně  |  Koupelna
Finance  |  Reality show
 
 

  Další novinky
  Registrovat se k zasílání newsletteru  
4. 2. 2010

Firma

HET, spol. s r. o.

HET, spol. s r. o.
Ohníč 14
Ohníč u Teplic
417 65Další novinky

 
 
 
 
 
  Další informace o firmě HET, spol. s r. o.

 

Nátěry stěn v exponavaných místech domu

 

Častým problémem bývá znečištění stěn v exponovaných částech domu. Tento problém se většinou řeší použitím nejrůznějších typů obkladů. Společnost HET nyní nabízí jednodušší alternativu v podobě nátěru HET Brillant.

Odolný a omyvatelný HET Brillant

Odolný a omyvatelný nátěr HET Brillant je vhodný například k vymalování stěn kuchyně, ale stejně tak jej lze použít na ochranu stěn v dalších frekventovaných místech domu či bytu. Navíc ve spojení s krycím ochranným lakem HET Akryl OL vytvoří vysoce odolnou vrstvu, která snese i používání běžných chemických čisticích prostředků.

Díky vysoké přilnavosti lze HET Brillant použít na různé podklady od omítek až po sádrokarton či umakartové bytové jádro. Nanášení se provádí pomocí válečku, štětky či stříkáním. Díky jemnému složení jej lze použít i pro velkoplošnou aplikaci pomocí technologie AIRLESS. Barva je vysoce otěruvzdorná, plně omyvatelná, zároveň ale paropropustná, ekologicky a zdravotně nezávadná.

Co se týká barevnosti, na výběr je HET Brillant v klasickém bílém provedení, které lze libovolně probarvovat tekutými tónovacími barvami HETCOLOR nebo přípravky KOLORKA, což podle praktického a jednoduchého návodu zvládne každý. Ještě jednodušší způsob však je navštívit jedno z více než 150 tónovacích míst Multicolor2001 a nechat si na počkání namíchat alternativní výrobek pod názvem HET Brillant 100 a vybírat z nabídky více než pěti tisíc různých odstínů.

Na skvrny je Hetline IZOL

Před každým novým malováním se doporučuje nejprve důkladně zkontrolovat stav omítky a jednotlivých nátěrových vrstev na ní. Je to zásadní, protože jinak by se nečekaným problémem mohly stát například skvrny způsobené prostupem vlhkosti či promáčením, rzí, nikotinem, dehtem, zbytky starých anilínových barev, mastnotami a nečistotami. Tyto skvrny pod novou vrstvou nátěru obvykle prosvítají, proto se doporučuje použít vhodný izolační nátěr, který zamezí, aby látky rozpustné ve vodě prostoupily z podkladu.

Zmíněné izolační schopnosti má například nátěr Hetline IZOL. Je vodou ředitelný a lze jej použít jak lokálně, tak i plošně na všechny suché, pevné a čisté podklady – štukové omítky, neomítnutý beton, sádrokarton aj. Vyrábí se v bílém odstínu a není určen k dalšímu probarvování. Po důkladném proschnutí jej lze ponechat jako finální povrchovou úpravu, nebo je-li požadavek na barevný odstín, lze na něj aplikovat jednu až dvě vrstvy tónované krycí malířské barvy.

Na plíseň barvou s biocidem HET SAN 2000

Častým průvodním znakem vlhkých stěn v domě jsou plísně. Ty lze sice odstranit, ale na zasažených místech mohou i potom zůstat zašedlé skvrny. Takto napadená místa lze ošetřit speciálním bílým malířským nátěrem HET SAN 2000. Tato barva obsahuje biocidní složky s výraznými protiplísňovými účinky. Nátěr je zdravotně zcela nezávadný, proto jej lze bez obav použít kdekoli v domácnosti.

Více informací najdete na www.het.cz.

podle podkladů společnosti HET

Nové výrobky a ukázka realizace
Nové výrobky a ukázka realizace

URL:
http://www.het.cz

Žádost o více informací od firmy HET, spol. s r. o.
 
Další informace získáte od firmy HET, spol. s r. o. po vyplnění následujícího formuláře.
 
*Jméno:    
*E-mail:    
Firma:    
*Typ firmy:    
Telefon:    
Adresa:    
*Dotaz:    
    (* = Povinný údaj) 
Na e-mailovou adresu odesílatele bude zasílán pravidelný newsletter portálu iMATERIÁLYinfo.  
Pošlete dotaz na všechny relevantn� dodavatele. Využijte funkci Hromadn� dotaz.
     


Viz také:
10. - Barvy, stavební chemie

Verze pro tisk Přidat do oblíbených Doporučit tyto stránky známýmHlavní stránka | Kontakt

© 2007–2017 Business Media CZ, s. r. o.