Hlavní stránka  
Vyhledávání Rozšířené vyhledávání  

Firmy, produkty
Firemní informace Firemní informace
Technické listy Technické listy
CAD detaily CAD detaily
Novinky Novinky

Registrace
Informace
Partneři webu
 
Materialy pro stavbu
iMaterialy
Stavba
StavbaWEB
istav
Muj Dum
Moderni Byt
Rodinný dům
Technický týdeník
 
Pro širokou veřejnost
 
Dům a byt
Dům  |  Byt  |  Zahrada
Kuchyně  |  Koupelna
Finance  |  Reality show
 
 

  Další novinky
  Registrovat se k zasílání newsletteru  
13. 3. 2010

Firma

Kratochvíl parket profi, s. r. o.

Kratochvíl parket profi, s. r. o.
Bohunická cesta 328/1
Moravany u Brna
664 48Další novinky

 
 
 
 
 
  Další informace o firmě Kratochvíl parket profi, s. r. o.

 

Nová kolekce Elastoclic design vinyl od Witexu

 

Podobu nejrůznějších dřevin na sebe vzala nová kolekce vinylové plovoucí podlahy Elastoclic design vinyl. Zahrnuje deset působivých dekorů, které jsou výjimečné nejen reálnou strukturou dřevin co do barevnosti i plastičnosti, ale především svými užitnými vlastnostmi. Vinylová plovoucí podlaha je novinkou v sortimentu německé společnosti Witex, jejímž výhradním dovozcem pro český trh je společnost Kratochvíl parket profi (KPP).

Vrchní nášlapná vinylová vrstva silná 1,8 mm je opatřena ochrannou polyuretanovou vrstvou a vytváří tak podlahovou krytinu velmi odolnou vůči oděru, skvrnám, vodě či poškození od podpatků. Při její výrobě byly použity výhradně zdravotně nezávadné materiály (žádný azbest, formaldehyd či olovo, které by mohly mít negativní dopad na naše zdraví). Elastoclic design vinyl je doporučován do silně namáhaných soukromých prostor, jakými jsou obytné prostory, jídelny, kuchyně, vstupní haly či chodby. Při průmyslovém využití odpovídá vinylová podlaha od Witexu třídě namáhání 31, bez problémů tedy může být použita např. v hotelových pokojích či kancelářích. Při využití podlahy v silně namáhaných průmyslových prostorách by měla být dodržena její průběžná dlouhodobá ochrana. Elastoclic design vinyl je podlaha antistatická, velmi dobře odolná vůči působení kolečkových židlí i vůči hoření.

Plovoucí vinylová podlaha Elastoclic design vinyl je konstruována v rozměrech 1194x212x10 mm. Nosnou desku podlahy tvoří 6,6 mm silná voděodolná dřevovláknitá deska HDF Protect. Spodní část podlahy je opatřena kašmírovou podkladovou rohoží s akustickým systémem Sound-Protect-Classic, který omezuje „klapání“. Součástí jednotlivých desek kolekce Elastoclic design vinyl je izolační podložka, díky níž při chůzi nedochází k rušivému kročejovému hluku. Mezi velké přednosti podlahy patří její dobrá odolnost vůči vodě a vlhkému prostředí. Kromě voděodolné HDF desky jsou hrany každé vinylové desky naimpregnovány proti vlhkosti. Elastoclic design vinyl je možné použít i na podlahové vytápění.

Dekory kolekce Elastoclic design vinyl znázorňují především krásu dřeva (bělená pinie, dub charisma, ořech maison, hruška natur, smrk cottage, pinie rustikal, kouřový modřín, dub struktur, dub pískový a dub windsor). Dekory jsou realistické se speciálně upraveným plastickým povrchem, dokreslujícím strukturu a charakter vybraných druhů dřevin. Na rozdíl od laminátových krytin, u kterých vrchní vrstvu tvoří studená zalaminovaná fotografie, je nášlapná vrstva vinylové krytiny teplejší a na dotyk příjemnější. Vlastnosti kolekce proto ocení také rodiče malých dětí. Podlaha bude velmi dobře sloužit jak v dětských pokojích, jídelnách a kuchyních, tak také v obýváku či vstupní hale. Jednotlivé vzory nabízejí světlé, středně tmavé až tmavé odstíny s živou strukturou dřeva. Podlahu lze pořídit již od 1095 Kč za m2 včetně DPH.

Pokládka plovoucí vinylové podlahy probíhá díky zámkovému systému LocTec podobně jako u každé jiné plovoucí podlahy. Podklad musí být rovný, suchý a čistý. Podlahovou krytinu od Witexu lze pokládat na stávající dřevěné, PVC i keramické podlahy. Pouze koberec a jehlovou plsť je, nejen z hygienických důvodů, před pokládkou nutné odstranit. Při čištění podlahy volíme kromě suchého způsobu, tedy vysávání a zametání, také mokré vytírání. Při vytírání použijeme dobře vyždímaný hadr či mop, aby na podlaze nezůstávaly přebytečné nánosy vody. Podlahu je vhodné vytírat čistou vodou či vodou s přípravky na polyuretan doporučovanými společností Witex.

podle podkladů firmy Kratochvíl parket profi

Nová kolekce Elastoclic design vinyl od Witexu

URL:
http://www.kpp.cz

Žádost o více informací od firmy Kratochvíl parket profi, s. r. o.
 
Další informace získáte od firmy Kratochvíl parket profi, s. r. o. po vyplnění následujícího formuláře.
 
*Jméno:    
*E-mail:    
Firma:    
*Typ firmy:    
Telefon:    
Adresa:    
*Dotaz:    
    (* = Povinný údaj) 
Na e-mailovou adresu odesílatele bude zasílán pravidelný newsletter portálu iMATERIÁLYinfo.  
Pošlete dotaz na všechny relevantn� dodavatele. Využijte funkci Hromadn� dotaz.
     


Verze pro tisk Přidat do oblíbených Doporučit tyto stránky známýmHlavní stránka | Kontakt

© 2007–2017 Business Media CZ, s. r. o.