Hlavní stránka  
Vyhledávání Rozšířené vyhledávání  

Firmy, produkty
Firemní informace Firemní informace
Technické listy Technické listy
CAD detaily CAD detaily
Novinky Novinky

Registrace
Informace
Partneři webu
 
Materialy pro stavbu
iMaterialy
Stavba
StavbaWEB
istav
Muj Dum
Moderni Byt
Rodinný dům
Technický týdeník
 
Pro širokou veřejnost
 
Dům a byt
Dům  |  Byt  |  Zahrada
Kuchyně  |  Koupelna
Finance  |  Reality show
 
 

  Další novinky
  Registrovat se k zasílání newsletteru  
13. 3. 2010

Firma

HENKEL ČR, spol. s r. o.

HENKEL ČR, spol. s r. o.
U Průhonu 700/10
Praha 7
170 04Další novinky

 
 
 
 
 
  Další informace o firmě HENKEL ČR, spol. s r. o.

 

Nová lepidla a tmely Makroflex

 

Henkel ČR, s. r. o., výrobce montážních tmelů, lepidel, silikonů a PU pěn, představuje novinku – lepidlo na polystyren. Jedná se o jednosložkové nízkoexpanzní polyuretanové lepidlo Makroflex, které je vynikajícím pomocníkem pro lepení polystyrenových desek. Má velmi dobré tepelněizolační vlastnosti a lze ho při zateplování použít na všechny nosné, čisté a suché podklady, jako jsou omítky, beton atd. Aplikace je velmi snadná a již po 2 hodinách od nalepení je možné dále desky opracovávat a navázat dalšími stavebními či montážními pracemi.

Mezi novinky lze ještě stále řadit i lepicí tmel Makroflex FT 101, který můžete použít jako lepidlo, jako těsnicí tmel i jako výplňovou hmotu. Díky unikátní technologii inovovaného polymeru je Makroflex FT 101 univerzální a výborně přilne ke všem materiálům, jako jsou plast, cihla, mramor, dlažba a keramika, ale lze ho aplikovat i na galvanizovanou ocel, nerez, sklo, polystyren, železo, natírané kovy, lakovaný či eloxovaný hliník, dřevo a na spoustu dalších materiálů. Výborně přilne i k mokrému povrchu. Je trvale odolný vůči UV záření a vnějším povětrnostním vlivům. V praxi ho tak využijete například při montáži ozdobných prvků na zdi, v případě potřeby pružného, ale spolehlivého spojení dvou nesourodých materiálů, k utěsňování obložení zdí, obložení bazénů, vyplňování spár v obkladech, dlažbě, utěsňování menších spár okolo oken či dveří, pod dveřními prahy, vyplňování prasklin atd. Makroflex FT 101 je přetíratelný, netoxický a bez rozpouštědel, odolává vodě.

V koupelně nebo okolo dřezu či sprchového koutu použijte silikonový sanitární tmel Makroflex SX 101, který vytvrzuje pohlcováním vzdušné vlhkosti. Díky obsahu fungicidů (antiseptických a protiplísňových látek) je Makroflex SX 101 mimořádně vhodný právě k použití ve vlhkém prostředí. S jeho pomocí utěsníte spáry a spoje v koupelnách, toaletách, kuchyních a upevníte či zatmelíte sanitární zařízení, okna, dveře. Vybrat si můžete ze sedmi barevných odstínů.

Při opravě oken vám pomůže Makroflex GA 103 – silikon na sklo, a uvažujete-li o nových oknech, bude vám nápomocen jedinečný těsnicí a izolační systém Makroflex WINTeQ. Zabezpečuje nekompromisní izolaci proti průvanu, větru, dešti s větrem a především tepelnou izolaci připojovacích spár po obvodu stavebních otvorů. Tím brání tvorbě plísní ve spárách okolo oken a dveří.

podle podkladů společnosti Henkel ČR

Nová lepidla a tmely Makroflex

URL:
http://www.ceresit.cz

Žádost o více informací od firmy HENKEL ČR, spol. s r. o.
 
Další informace získáte od firmy HENKEL ČR, spol. s r. o. po vyplnění následujícího formuláře.
 
*Jméno:    
*E-mail:    
Firma:    
*Typ firmy:    
Telefon:    
Adresa:    
*Dotaz:    
    (* = Povinný údaj) 
Na e-mailovou adresu odesílatele bude zasílán pravidelný newsletter portálu iMATERIÁLYinfo.  
Pošlete dotaz na všechny relevantn� dodavatele. Využijte funkci Hromadn� dotaz.
     


Verze pro tisk Přidat do oblíbených Doporučit tyto stránky známýmHlavní stránka | Kontakt

© 2007–2017 Business Media CZ, s. r. o.