Hlavní stránka  
Vyhledávání Rozšířené vyhledávání  

Firmy, produkty
Firemní informace Firemní informace
Technické listy Technické listy
CAD detaily CAD detaily
Novinky Novinky

Registrace
Informace
Partneři webu
 
Materialy pro stavbu
iMaterialy
Stavba
StavbaWEB
istav
Muj Dum
Moderni Byt
Rodinný dům
Technický týdeník
 
Pro širokou veřejnost
 
Dům a byt
Dům  |  Byt  |  Zahrada
Kuchyně  |  Koupelna
Finance  |  Reality show
 
 

  Další novinky
  Registrovat se k zasílání newsletteru  
15. 4. 2011

Firma

SANITEC s. r. o.
Komenského 2501
Tábor
390 02Další novinky

 
 
 
 
 
  Další informace o firmě SANITEC s. r. o.

 

Dejuna – atraktivní bezbariérová koupelna

 

Společnost Sanitec představuje na českém a slovenském trhu pod značkou Keramag novou sérii keramiky Dejuna, která splňuje požadavky nejen koupelny všech generací, ale i bezbariérové koupelny, aniž by vzbuzovala dojem nemocnic a handicapu. Dejunu lze označit za koupelnu na celý život, protože je díky současnému nadčasovému designu přitažlivá také pro mladé a moderní muže a ženy. Sanitec tak zaplnil mezeru na trhu v oblasti zvýšených bezpečnostních požadavků všech cílových skupin.

Díky inovativním umyvadlům a WC stanovuje řada Dejuna standardy, které umožňují osobám s omezenou pohyblivostí užívat si nezávislého pohybu v koupelně. Keramické zařizovací předměty jsou funkčně a ergonomicky optimalizované a dodávají se v několika provedeních se spoustou designových detailů. Umyvadla umožňují sedícím uživatelům snadno a pohodlně provést osobní hygienu. Šířka vnitřního umyvadla nabízí spoustu prostoru, takže je možné do vody ponořit celé předloktí. Díky širokému lemu a integrovaným madlům u umyvadla se osoby s omezenou pohyblivostí snáze chytí a vzepřou. Jemné zaoblení a rovný povrch poskytují opravdu příjemnou oporu pro ruce.

Dvouúrovňové umyvadlo lze použít dvěma různými způsoby. Je-li zcela naplněno, nabízí dostatečný prostor pro mytí. Je-li umyvadlo naplněno jen z poloviny, vzniknou další odkládací prostory pro houby, žínky a další hygienické potřeby, které má tak uživatel po ruce. Dvouúrovňový model snižuje množství vyšplouchnuté vody a úsilí vynaložené na úklid. Optimalizovaný povrch umyvadla, po kterém kapky snadno stékají, také významně přispívají k udržení pořádku v koupelně.

Ačkoliv WC Dejuna také odpovídají bezbariérové normě, jsou působivá díky svému neutrálnímu designu. Závěsná WC se dodávají také s pohodlnou šířkou 39,5 cm a nezbytnou délkou 70 cm. Řadu doplňuje další širší stojící klozet s výškou keramiky 46 cm. Všechny designy WC mají zkosený okraj zapracovaný do keramiky tak, aby byla zajištěna vysoká úroveň stability. Výrobky se velmi snadno udržují v čistotě. WC doplňují speciální sedátka a sedací kruhy bez poklopu, harmonizující s keramickými předměty. Širší sedátko zajišťuje maximální stabilitu dokonce obézním lidem a osobám na vozíku, takže se mohou přesunout ze strany na stranu. Širší sedátka mají klouby a hřídel poklopu z ušlechtilé oceli, které zajišťují bezpečné používání, i když se na klozet uživatel přesouvá ze strany. Série Dejuna je k dodání i s povrchovou úpravou pro snadnou údržbu keramiky KeraTect.

Více na www.sanitec.cz.

podle podkladů společnosti Sanitec

Dejuna – atraktivní bezbariérová koupelna

Žádost o více informací od firmy SANITEC s. r. o.
 
Další informace získáte od firmy SANITEC s. r. o. po vyplnění následujícího formuláře.
 
*Jméno:    
*E-mail:    
Firma:    
*Typ firmy:    
Telefon:    
Adresa:    
*Dotaz:    
    (* = Povinný údaj) 
Na e-mailovou adresu odesílatele bude zasílán pravidelný newsletter portálu iMATERIÁLYinfo.  
Pošlete dotaz na všechny relevantn� dodavatele. Využijte funkci Hromadn� dotaz.
     


Viz také:
12. - Sanitární technika, nábytek, vybavení prostorů, venkovní vybavení

Verze pro tisk Přidat do oblíbených Doporučit tyto stránky známýmHlavní stránka | Kontakt

© 2007–2017 Business Media CZ, s. r. o.