Hlavní stránka  
Vyhledávání Rozšířené vyhledávání  

Firmy, produkty
Firemní informace Firemní informace
Technické listy Technické listy
CAD detaily CAD detaily
Novinky Novinky

Registrace
Informace
Partneři webu
 
Materialy pro stavbu
iMaterialy
Stavba
StavbaWEB
istav
Muj Dum
Moderni Byt
Rodinný dům
Technický týdeník
 
Pro širokou veřejnost
 
Dům a byt
Dům  |  Byt  |  Zahrada
Kuchyně  |  Koupelna
Finance  |  Reality show
 
 

  Další novinky
  Registrovat se k zasílání newsletteru  
13. 7. 2010

Foukaná minerální vlna MAGMARELAX

 

Málokterý vlastník domu si dnes uvědomuje, že k největším tepelným únikům dochází právě nedokonalou izolací stropů a střech. Foukaná minerální vlna MAGMARELAX je kvalitním a ekonomicky optimálním řešením, které se výborně hodí pro zateplování podkrovních prostorů.

Jedná se o foukanou minerální izolaci, která se snadno dostane i do těch nejmenších dutin ve stropech, podlahách a střešních šikminách. Lze ji foukat jak na volné plochy, tak i do stěn. Minerální vlna je z lávy a na rozdíl od papírových foukaných izolací nepodléhá vlhkosti, plísni ani hnilobě. Zároveň zvyšuje bezpečnost vašeho izolovaného podkroví, protože je nehořlavá. Investice do zateplení touto technologií se vrátí již během 3–5 let. MAGMARELAX se velmi osvědčil vedle izolací rodinných domů také v průmyslových a zemědělských objektech.

Proces aplikace je velmi snadný. Probíhá bez stěhování, následného nepořádku a je dokončen během pěti hodin. Izolace probíhá na klíč. Před dům přijede nákladní automobil, na kterém je naložen aplikační stroj a materiál. Od stroje vedou hadice na místo izolování. Izolační materiál se na nákladním automobilu dávkuje z pytlů do stroje.

Hadicí se dostane až na místo určení. Na konci z hadice vyletuje izolace a postupným nafoukáváním se docílí potřebné tloušťky. Takto se tvoří vrstva, která je naprosto souvislá a jednolitá, bez jakýchkoli mezer a tepelných mostů. MAGMARELAX je možné foukat jak volně, tak i do uzavřených dutin, a to až na vzdálenost 100 metrů od stroje a do výšky 20 metrů.

Celý proces vyžaduje zkušenost a dokonalou souhru realizačních pracovníků. Tato technologie se již osvědčila na mnoha místech včetně klimaticky drsnějších horských a podhorských oblastí.

Výhradním dodavatelem systé­mu foukané minerální vlny MAGMARELAX je firma IP IZOLACE POLNÁ, s. r. o. Veškeré informace naleznete na internetových stránkách www.magmarelax.cz
.

podle podkladů společnosti IP Izolace Polná

Obr. 1: Vůz s aplikačním strojem; Obr. 2: Zateplení dutého dřevěného stropu pomocí foukané minerální vlny MAGMARELAX
Obr. 1: Vůz s aplikačním strojem; Obr. 2: Zateplení dutého dřevěného stropu pomocí foukané minerální vlny MAGMARELAX

Viz také:
13. - Izolace

Verze pro tisk Přidat do oblíbených Doporučit tyto stránky známýmHlavní stránka | Kontakt

© 2007–2017 Business Media CZ, s. r. o.