Hlavní stránka  
Vyhledávání Rozšířené vyhledávání  

Firmy, produkty
Firemní informace Firemní informace
Technické listy Technické listy
CAD detaily CAD detaily
Novinky Novinky

Registrace
Informace
Partneři webu
 
Materialy pro stavbu
iMaterialy
Stavba
StavbaWEB
istav
Muj Dum
Moderni Byt
Rodinný dům
Technický týdeník
 
Pro širokou veřejnost
 
Dům a byt
Dům  |  Byt  |  Zahrada
Kuchyně  |  Koupelna
Finance  |  Reality show
 
 

  Další novinky
  Registrovat se k zasílání newsletteru  
10. 6. 2011

Firma

TRIDO, s. r. o.

TRIDO, s. r. o.
Na Brankách 3
Blansko
678 01


Garážová vrata TRIDO

 

Většina výrobců garážových vrat vyžaduje kolem stavebního otvoru prostor minimálně 10 centimetrů a zásuvku pro pohon na stropě. Pokud jste neměli dostatečné „nadpraží“ nebo „ostění“ nebyla výměna za sekční vrata vůbec možná. S řešením přišla česká společnost Trido, jejíž systém umožňuje instalaci sekčních vrat do většiny garáží bez starostí s úpravami zdí a elektroinstalace.

Vedle dříve často používaných křídlových, rolovacích nebo výklopných vrat jsou dnes sekční vrata nejoblíbenější. Jsou horizontálně rozdělena na několik dílů – sekcí –, které jsou spojeny speciálními panty, což umožňuje jejich vysunutí pod strop garáže. Vraat tak nezabírají v garáži ani před ní prakticky žádný prostor. Se zdí jsou vrata pevně spojena kolejnicí. Tato konstrukce v sobě kombinuje přednosti ostatních typů vrat. Díky použitým materiálům (standardně jsou vrata vyráběna z oceli s tepelnou izolací z polyuretanové pěny), nabízející sekční vrata tepelný komfort, a jsou tak vhodnou volbou při výměně starých garážových vrat.

Zákazníci si mohou vybírat z více než dvou a půl tisíce barevných odstínů vrat nebo desítek dekorů dřeva, které jsou doplňovány podle aktuálních trendů a nabídky výrobců oken. Společnost Trido přichází s několika patentově chráněnými systémy montáže vrat, které umožňují instalaci sekčních vrat i do garáží, kde to dříve nebylo možné kvůli nedostatečným rozměrům nadpraží a ostění.

TRIDO MINI – Speciálně upravené vodicí kolejnice a uložení hřídele s vyvažovací pružinou umožňuje montáž sekčních vrat při velikosti nadpraží a ostění 5 až 10 cm. Vrata jsou přitom montována stejně jako u standardních sekčních vrat za otvor. Průjezdná šířka garáže se tak nezmění. Druhým systémem je Evo MINI. To představuje řešení pro garáže s velikostí ostění nebo nadpraží menším než 5 cm. Rozměry ostění a nadpraží přitom mohou být rozdílné. Předchozí systém TRIDO MINI je v tomto případě doplněn o speciální obvodový rám v barvě vrat, který nahradí chybějící ostění a nadpraží.

Třetím ze systémů je TRIDO Evo, který umožňuje instalovat vrata s využitím původního rámu starých křídlových nebo výklopných vrat. Majitel garáže tak nemusí vybourávat staré zárubně. Při instalaci nových vrat se pouze vysadí křídla starých vrat a odstraní se vyčnívající panty. Starou zárubeň překryje rám nových vrat s kolejnicemi. TRIDO Evo tedy nesnižuje užitnou hloubku garáže. Všechna tato řešení jsou praktická a funkční. Kromě technického komfortu umožňují také bez problémů sladit exteriér nových garážových vrat s fasádou nebo okny.

podle podkladů firmy Trido Blansko

Garážová vrata TRIDO

URL:
http://www.trido.cz

Žádost o více informací od firmy TRIDO, s. r. o.
 
Další informace získáte od firmy TRIDO, s. r. o. po vyplnění následujícího formuláře.
 
*Jméno:    
*E-mail:    
Firma:    
*Typ firmy:    
Telefon:    
Adresa:    
*Dotaz:    
    (* = Povinný údaj) 
Na e-mailovou adresu odesílatele bude zasílán pravidelný newsletter portálu iMATERIÁLYinfo.  
Pošlete dotaz na všechny relevantn� dodavatele. Využijte funkci Hromadn� dotaz.
     


Verze pro tisk Přidat do oblíbených Doporučit tyto stránky známýmHlavní stránka | Kontakt

© 2007–2017 Business Media CZ, s. r. o.