Hlavní stránka  
Vyhledávání Rozšířené vyhledávání  

Firmy, produkty
Firemní informace Firemní informace
Technické listy Technické listy
CAD detaily CAD detaily
Novinky Novinky

Registrace
Informace
Partneři webu
 
Materialy pro stavbu
iMaterialy
Stavba
StavbaWEB
istav
Muj Dum
Moderni Byt
Rodinný dům
Technický týdeník
 
Pro širokou veřejnost
 
Dům a byt
Dům  |  Byt  |  Zahrada
Kuchyně  |  Koupelna
Finance  |  Reality show
 
 

  Další novinky
  Registrovat se k zasílání newsletteru  
9. 5. 2012

Firma

GLYNWED, s. r. o.

GLYNWED, s. r. o.
Průmyslová 367
Vestec
252 42Další novinky

 
 
 
 
 
  Další informace o firmě GLYNWED, s. r. o.

 

GLYNWED se opět aktivně účastní veletrhu IFAT 2012

 

Zástupci společnosti GLYNWED se opět aktivně zúčastní největšího světového veletrhu pro vodu, odpadní vodu a odpadové hospodářství IFAT 2012, který se koná ve dnech 7. – 11. května 2012 v Mnichově. K vidění na stánku výrobního závodu FRIATEC AG číslo 109/210 v hale B6 budou kromě jiného nové elektrotvarovky velkých dimenzí a příslušenství pro jejich zpracování. FRIATEC na tomto veletrhu také představí úplnou novinku v sortimentu. Jsou jí bezpečnostní elektrotvarovky pro rozvod datových kabelů až do domu. „Pro všechny zájemce budeme na stánku k dispozici 9. května 2012 od 09:00 do 18:00,“ uvedl Patrik Tůma, vedoucí divize technických plastů.

V letošním roce se veletrhu zúčastní více než 2730 vystavovatelů, kteří zaberou celou plochu o velikosti 215 000 m2. FRIATEC AG zde představí hned několik novinek ve svém sortimentu bezpečnostních elektrotvarovek, které využívají unikátní technologii svařování odkrytou topnou spirálou. Co tedy bude na veletrhu kromě jiného k vidění? Především sortiment FRIALEN® XL – technika velkých dimenzí. Kromě klasických objímek UB v dimenzích d 1000 – 1200 mm uvedl FRIATEC v loňském roce na trh novou kónickou objímku KM-XL v dimenzích do d 1200 mm, která umožňuje snadné vymezení spáry mezi trubkou a tvarovkou pomocí klínové techniky. Mezi další nové výrobky této produktové řady patří sedlová tvarovka SA-XL pro vysazení odbočky až do dimenze d 1000/160 mm a sedlová opravárenská tvarovka pro velké dimenze potrubí až do d 1000 mm k opravě poškození trubek jako jsou rýhy, vrypy, protržení potrubí apod. Samozřejmostí je také řada příslušenství pro zpracování takto velkých dimenzí.

„První výrobky této řady již byly v České republice použity. Jedním takovým příkladem je rekonstrukce vodovodního přivaděče Krásné Pole - Karviná, kde byly pro spojování polyetylenového potrubí použity elektrotvarovky FRIALEN® v dimenzích d 630 a d 800 mm. Kromě jiného zde byla provedena také instalace právě nové sedlové odbočky SA-XL 800/160,“ doplňuje Patrik Tůma.

Elektrotvarovky FRIALEN® pracují na principu odkryté topné spirály. Tím je dosaženo rovnoměrného přenosu tepla pro velmi dobré a rychlé odstranění spáry. Symetrické svářecí elipsy zajišťují homogenní spojení materiálů. Široká svařovací zóna našich elektrotvarovek pak zajišťuje zvýšenou sílu přenášené plochy, vyšší dlouhodobou pevnost spoje a větší bezpečnost při zpracování.

Veškeré informace o sortimentu elektrotvarovek FRIALEN® včetně nových výrobků jsou k dispozici novém katalogu a na webových stránkách www.glynwed.cz

GLYNWED se opět aktivně účastní veletrhu IFAT 2012

URL:
http://www.glynwed.cz

Žádost o více informací od firmy GLYNWED, s. r. o.
 
Další informace získáte od firmy GLYNWED, s. r. o. po vyplnění následujícího formuláře.
 
*Jméno:    
*E-mail:    
Firma:    
*Typ firmy:    
Telefon:    
Adresa:    
*Dotaz:    
    (* = Povinný údaj) 
Na e-mailovou adresu odesílatele bude zasílán pravidelný newsletter portálu iMATERIÁLYinfo.  
Pošlete dotaz na všechny relevantn� dodavatele. Využijte funkci Hromadn� dotaz.
     


Viz také:

02. - Spodní stavba, základy
06. - Střechy a příslušenství

Verze pro tisk Přidat do oblíbených Doporučit tyto stránky známýmHlavní stránka | Kontakt

© 2007–2017 Business Media CZ, s. r. o.