Hlavní stránka  
Vyhledávání Rozšířené vyhledávání  

Firmy, produkty
Firemní informace Firemní informace
Technické listy Technické listy
CAD detaily CAD detaily
Novinky Novinky

Registrace
Informace
Partneři webu
 
Materialy pro stavbu
iMaterialy
Stavba
StavbaWEB
istav
Muj Dum
Moderni Byt
Rodinný dům
Technický týdeník
 
Pro širokou veřejnost
 
Dům a byt
Dům  |  Byt  |  Zahrada
Kuchyně  |  Koupelna
Finance  |  Reality show
 
 

  Další novinky
  Registrovat se k zasílání newsletteru  
15. 9. 2010

Firma

HENKEL ČR, spol. s r. o.

HENKEL ČR, spol. s r. o.
U Průhonu 700/10
Praha 7
170 04Další novinky

 
 
 
 
 
  Další informace o firmě HENKEL ČR, spol. s r. o.

 

Henkel má zaregistrovaný systém extrémně rychlého lepení polystyrenových desek

 

Ceresit Ceretherm Express

Certifikované systémy zateplování budov Ceresit Ceretherm společnosti Henkel ČR jsou zapsány na seznamu schválených výrobků a technologií v rámci programu Zelená úsporám. Henkel má ale jako jediný mezi výrobci zaregistrovaný a schválený vlastní inovativní systém, ve kterém je k lepení polystyrenových desek použito rychleschnoucí polyuretanové lepidlo Ceresit CT 84 Express.

Lepidlo je určeno k lepení polystyrenových desek v kontaktním systému zateplení budov Ceresit Ceretherm Express. Je nabízeno v tlakových dózách, stejně jako polyuretanové pěny, a je určeno k použití při provádění zateplovacích prací u novostaveb nebo při rekonstrukcích stávajících objektů. Ceresit CT 84 Express umožňuje značné urychlení zateplovacích prací – již po zhruba 2 hodinách od nalepení polystyrenových izolačních desek je možno přistoupit k jejich přebroušení, montáži hmoždinek a následnému přestěrkování armovací sítě použitím bílé lepicí a stěrkové hmoty Ceresit CT 87 „2 v 1“.

Další neocenitelnou výhodou lepidla CT 84 Express je skutečnost, že dóza o objemu 750 ml nahrazuje klasický 25kg pytel cementové lepicí malty. Lepidlo je připraveno k okamžitému použití pomocí klasické aplikační pistole na polyuretanové pěny. Je navíc vhodné pro zpracování při nízkých teplotách a vysoké vlhkosti vzduchu a má velmi dobré tepelněizolační vlastnosti.

Vizualizační software Ceresit

Společnost Henkel svými výrobky usnadňuje zákazníkům práci nejenom na stavbě, ale nyní i ve fázi přípravy – důkazem je letošní novinka, Vizualizační software Ceresit, který usnadňuje výběr barevnosti fasády. Nový vizualizační software slouží k vytváření barevných návrhů fasád budov – stačí vložit jakýkoli obrázek konkrétního domu ve formátu *.jpg, *.gif nebo *.png a pomocí barevných odstínů omítek a fasádních nátěrů Ceresit si vytvořit dům přesně podle individuálních představ.

Ovládání softwaru je velmi jednoduché a intuitivní. Zvládne jej i začátečník. Po vložení obrázku budovy, jejíž odstín omítky bude vybírán, si uživatel nastaví pomocí ikon denní dobu a hraničními body vymezí jednotlivé plochy fasády. Pak už stačí definovat odstín, typ povrchové struktury, druh omítky a po nastavení všech ploch objektu volit úhel pohledu na budovu.

Vizualizační software Ceresit budou mít k dispozici prodejci omítek a nátěrů Ceresit, stejně tak i omítková míchací centra Ceresit. Pro uživatele je k dispozici i na internetových stránkách www.ceretherm.cz.

Poradenský servis
Kromě špičkových produktů nabízí Henkel ČR investorům i poradenský servis. Techničtí poradci firmy poradí, kde a jak získat potřebné informace či jak postupovat při podávání žádostí o dotace, případně doporučí realizační firmu, zaregistrovanou v programu Zelená úsporám. Bližší informace lze získat na adrese www.ceretherm.cz.

podle podkladů společnosti Henkel ČR

Henkel má zaregistrovaný systém extrémně rychlého lepení polystyrenových desek

URL:
http://www.ceresit.cz

Žádost o více informací od firmy HENKEL ČR, spol. s r. o.
 
Další informace získáte od firmy HENKEL ČR, spol. s r. o. po vyplnění následujícího formuláře.
 
*Jméno:    
*E-mail:    
Firma:    
*Typ firmy:    
Telefon:    
Adresa:    
*Dotaz:    
    (* = Povinný údaj) 
Na e-mailovou adresu odesílatele bude zasílán pravidelný newsletter portálu iMATERIÁLYinfo.  
Pošlete dotaz na všechny relevantn� dodavatele. Využijte funkci Hromadn� dotaz.
     


Viz také:
10. - Barvy, stavební chemie

Verze pro tisk Přidat do oblíbených Doporučit tyto stránky známýmHlavní stránka | Kontakt

© 2007–2017 Business Media CZ, s. r. o.