Hlavní stránka  
Vyhledávání Rozšířené vyhledávání  

Firmy, produkty
Firemní informace Firemní informace
Technické listy Technické listy
CAD detaily CAD detaily
Novinky Novinky

Registrace
Informace
Partneři webu
 
Materialy pro stavbu
iMaterialy
Stavba
StavbaWEB
istav
Muj Dum
Moderni Byt
Rodinný dům
Technický týdeník
 
Pro širokou veřejnost
 
Dům a byt
Dům  |  Byt  |  Zahrada
Kuchyně  |  Koupelna
Finance  |  Reality show
 
 

  Další novinky
  Registrovat se k zasílání newsletteru  
13. 7. 2010

Firma

HET, spol. s r. o.

HET, spol. s r. o.
Ohníč 14
Ohníč u Teplic
417 65Další novinky

 
 
 
 
 
  Další informace o firmě HET, spol. s r. o.

 

HET – výhodné řešení pro povrchovou úpravu fasád

 

Společnost HET je přední výrobce v oblasti vodou ředitelných interiérových a fasádních barev. Tento bohatý sortiment doplňuje o škálu moderních pastovitých tenkovrstvých omítkovin s výbornými fyzikálními vlastnostmi a elegantním vzhledem, které slouží k finální povrchové úpravě stěn, zejména pak stěn zateplovacích systémů.

Akrylátové a silikonové fasádní barvy řady Mikral a Fasadin

Základní možností finální povrchové úpravy fasády je nátěr fasádní barvou. Zde je možno vybírat z různých vzhledových modifikací jednotlivých výrobků od hladkého povrchu až po zrnitý, a to jak v akrylátovém, tak i silikonovém provedení. Při požadavku na hladký povrch fasády se doporučuje aplikovat výrobky řady Mikral. Jedná se o matné fasádní barvy s vysokou krycí schopností, odolností a paropropustností. Používají se k nátěrům vápenocementových omítek, zdiva, betonových panelů atd. Pro přetírání starých fasádních nátěrů či nátěrů historických objektů se používá Mikral Silikon. Je vhodný k nátěrům sanačních omítek, výborně kryje, vyniká svou vodoodpudivostí a nízkou špinivostí. Základní barevné provedení výrobků řady Mikral je v bílém odstínu a kolorování je možno provádět tónovacími barvami HETCOLOR. Pro tónování na tónovacích strojích v systému Multicolor 2001 se používá Mikral 100 a Mikral Silikon. Pro toto použití se dodávají výrobky ve třech kolorovacích bázích (A, B, C). Nanáší se válečkem či štětkou a díky svému jemnému složení mohou být aplikovány i technologií Airless.

Hrubého vzhledu fasády lze dosáhnout použitím výrobků z produktové řady Fasadin. I zde je samozřejmostí vysoká paropropustnost, odolnost, krycí schopnost a plná omyvatelnost nátěrového filmu. Jedná se o akrylátové fasádní barvy, které je možné aplikovat na široké spektrum podkladů. Dodávají se v základním bílém provedení, jež lze také dobarvovat tónovacími barvami HETCOLOR a v tónovacím systému Multicolor 2001. Struktura je u nátěrů řady Fasadin dána velikostí a obsahem křemičitého písku. Jemnozrnný Fa-sadin se nanáší štětkou nebo válečkem. Hrubozrnný Fasadin Forte se aplikuje speciálním moltoprénovým strukturálním válečkem. Silikonová jemnozrnná verze s názvem Fasadin Silikon se vyznačuje také vysokou krycí schopností a paropropustností. Přidanou hodnotou je pak vodoodpudivost a nižší špinivost finální vrstvy. Je vhodná k nátěrům sanačních omítek. Nanáší se válečkem nebo štětkou.

Tenkovrstvé akrylátové a silikonové omítkoviny HET

Možností povrchové úpravy fasád je mnoho. Důležitým faktorem při rozhodování o výběru materiálu je nejenom barevný odstín, ale rovněž druh, složení, struktura, způsob aplikace apod. Pastovité tenkovrstvé omítkoviny HET se vyznačují výbornými fyzikálními vlastnostmi a slouží k finální povrchové úpravě stěn v exteriérech včetně zateplovacích systémů. Jejich přednostmi jsou pružnost a odolnost vůči teplotním změnám, okamžitá aplikace (odpadá rozmíchávání suché směsi), výrazné zefektivnění práce a velmi dobrá zpracovatelnost. Odlišují se od sebe finální povrchovou strukturou provedení – hlazené AHO a SHO nebo rýhované ARO a SRO. Dále potom zrnitostí – 1; 1,5; 2 a 3 mm. Díky tónovacímu systému Multicolor 2001 je lze namíchat v široké škále barevných odstínů. V souvislosti s těmito výrobky společnost HET obdržela ES Certifikát shody, prokazující splnění všech ukazatelů ETA pro vnější tepelněizolační kompozitní systém (ETICS).

Do systémového řešení je dále doplněna dekorativní tenkovrstvá střednězrnná mozaiková omítkovina MO-2. Vyznačuje se extrémní odolností vůči povětrnostním vlivům, vlhkosti i otěru. Je určena k aplikaci na vysoce exponovaná místa, jako jsou venkovní sokly, suterénní stěny, schodiště a atiky. Alternativně lze omítkovinu použít i pro vytváření dekorativních ploch v interiérech. Vyrábí se v šestnácti atraktivních barevných variantách.

podle podkladů společnosti HET

Ukázky realizací
Ukázky realizací

URL:
http://www.het.cz

Žádost o více informací od firmy HET, spol. s r. o.
 
Další informace získáte od firmy HET, spol. s r. o. po vyplnění následujícího formuláře.
 
*Jméno:    
*E-mail:    
Firma:    
*Typ firmy:    
Telefon:    
Adresa:    
*Dotaz:    
    (* = Povinný údaj) 
Na e-mailovou adresu odesílatele bude zasílán pravidelný newsletter portálu iMATERIÁLYinfo.  
Pošlete dotaz na všechny relevantn� dodavatele. Využijte funkci Hromadn� dotaz.
     


Viz také:
10. - Barvy, stavební chemie

Verze pro tisk Přidat do oblíbených Doporučit tyto stránky známýmHlavní stránka | Kontakt

© 2007–2017 Business Media CZ, s. r. o.