Hlavní stránka  
Vyhledávání Rozšířené vyhledávání  

Firmy, produkty
Firemní informace Firemní informace
Technické listy Technické listy
CAD detaily CAD detaily
Novinky Novinky

Registrace
Informace
Partneři webu
 
Materialy pro stavbu
iMaterialy
Stavba
StavbaWEB
istav
Muj Dum
Moderni Byt
Rodinný dům
Technický týdeník
 
Pro širokou veřejnost
 
Dům a byt
Dům  |  Byt  |  Zahrada
Kuchyně  |  Koupelna
Finance  |  Reality show
 
 

  Další novinky
  Registrovat se k zasílání newsletteru  
10. 3. 2011

Firma

KASPER CZ, s. r. o.

KASPER CZ, s. r. o.
Ječná 550
Trutnov 3
541 03Další novinky

 
 
  Další informace o firmě KASPER CZ, s. r. o.

 

KASPER CZ představí na veletrhu Dřevostavby 2011 progresivní stavby i technologie

 

Český výrobce dřevěných konstrukcí KASPER CZ představí na veletrhu Dřevostavby 2011 své zajímavé realizace či novou, v Česku zcela unikátní výrobní technologii.

Projektanti, stavební a developerské firmy, ale i běžní zájemci uvažující o stavbě dřevěného domu mohou od 24. do 27. února navštívit stánek společnosti na výstavišti v pražských Holešovicích. Trutnovská firma KASPER CZ, která působí na trhu již patnáct let, disponuje jedním z nejmodernějších závodů v Evropě. „Na veletrhu se můžeme pochlubit nákupem nové plně automatické počítačem řízené dřevoobráběcí linky K2i-1250, na níž zahájíme výrobu letos v červnu. Sestava s těmito parametry je jediná v České republice a výroba na ní bude probíhat s milimetrovou přesností, bez nutnosti měření a rýsování, a zároveň při zajištění maximální hospodárnosti,“ uvedl jednatel společnosti David Kasper s doplněním, že tento CNC stroj od německé firmy Hundegger je určen pro sériovou i kusovou výrobu dřevěných prvků s rozmanitými možnostmi opracování a je schopen obrábět průřezy od profilu 20x50 mm do 300x1250 mm s délkou až 16 000 mm.

Nové výrobní trendy však nejsou jediným lákadlem, které mohou návštěvníci stánku KASPER CZ na veletrhu vidět. Firma zde prezentuje rovněž nejzajímavější projekty, které v současné době realizuje. „Unikátní stavbou je bezesporu projekt zimního stadiónu v Jičíně, na jehož realizaci spolupracujeme s rakouskou firmou Wiehag a naší sesterskou společností KASPER KOVO. Stavba je výjimečná především svou obloukovou konstrukcí z lepeného lamelového dřeva, která má rozměry více než čtyřicet na sedmdesát metrů,“ přiblížil Kasper specifika sportoviště, jehož montáž proběhne mezi 7. březnem a 4. dubnem letošního roku.

Pozoruhodnou stavbou, se kterou se budou moci návštěvníci veletrhu seznámit, je rovněž Dům v oboře, jež společnost KASPER CZ realizuje podle návrhu architektů Martina Rajniše a Davida Kubíka pro soukromého investora. Nenápadný, ale rozsáhlý objekt s překrásným výhledem se nachází v chráněné krajinné oblasti Český les. „Jedná o dřevostavbu, která, v tomto případě si dovolím říci, nemá v Česku obdoby. Návrh jednoduše kombinuje přírodní materiály jako modřínové dřevo, kámen, sklo a hlínu, a společně s racionálním využitím přírodní, zejména solární energie, reprezentované systémem slunolamů, podtrhuje základní konstrukční filozofii autorů,“ uvedl Kasper.

S těmito i řadou dalších zajímavých informací z oblasti činnosti společnosti KASPER CZ se mohou návštěvníci veletrhu Dřevostavby 2011 blíže seznámit na stánku firmy, který nese číslo 19 a je umístěn v sekci A haly 2.

podle podkladů společnosti Kasper CZ

KASPER CZ představí na veletrhu Dřevostavby 2011 progresivní stavby i technologie

URL:
http://www.kaspercz.cz

Žádost o více informací od firmy KASPER CZ, s. r. o.
 
Další informace získáte od firmy KASPER CZ, s. r. o. po vyplnění následujícího formuláře.
 
*Jméno:    
*E-mail:    
Firma:    
*Typ firmy:    
Telefon:    
Adresa:    
*Dotaz:    
    (* = Povinný údaj) 
Na e-mailovou adresu odesílatele bude zasílán pravidelný newsletter portálu iMATERIÁLYinfo.  
Pošlete dotaz na všechny relevantn� dodavatele. Využijte funkci Hromadn� dotaz.
     


Verze pro tisk Přidat do oblíbených Doporučit tyto stránky známýmHlavní stránka | Kontakt

© 2007–2017 Business Media CZ, s. r. o.