Hlavní stránka  
Vyhledávání Rozšířené vyhledávání  

Firmy, produkty
Firemní informace Firemní informace
Technické listy Technické listy
CAD detaily CAD detaily
Novinky Novinky

Registrace
Informace
Partneři webu
 
Materialy pro stavbu
iMaterialy
Stavba
StavbaWEB
istav
Muj Dum
Moderni Byt
Rodinný dům
Technický týdeník
 
Pro širokou veřejnost
 
Dům a byt
Dům  |  Byt  |  Zahrada
Kuchyně  |  Koupelna
Finance  |  Reality show
 
 

  Další novinky
  Registrovat se k zasílání newsletteru  
24. 3. 2012

Firma

KM Beta, a. s.

KM Beta, a. s.
Dolní Valy 267/2
Hodonín
695 01Další novinky

 
 
 
 
 
  Další informace o firmě KM Beta, a. s.

 

KM BETA podpoří rekonstrukce bytových domů s plochou střechou

 

Častým problémem bytových domů s plochou střechou je zatékání dešťové vody. Důsledkem toho jsou pak nutné opakovaně a nákladné opravy střešních izolací.
Trvalé odstranění popisovaných závad přitom není složité.
KM Beta a.s., tradiční český výrobce betonové skládané krytiny, nabízí řešení pomocí nové šikmé střechy, která zatékání vyloučí a navíc umožní další využití půdních prostor. V souvislosti s aktuální akcí navíc společnost KM Beta přislíbila bytovým družstvům slevu na materiál KM BETA ve výši 30 % a k tomu odborný technický stavební dohled zdarma! Prvních 5 zájemců navíc získá výkonný notebook!

Navržené řešení společnosti KM Beta spočívá v nahrazení ploché střechy šikmou. Šikmá střecha lépe odvádí srážkovou vodu, čímž je vyřešen problém krátké životnosti hydroizolace ploché střechy a dokola se opakujících závad. KM Beta navíc vyvinula originální řešení odvodnění střech bytových domů, které spočívá v tom, že šikmá střecha není z vnější strany opatřena podokapními žlaby a svody.
Srážková voda se skrz odvodňovací tašku KM BETA dostává do skrytého okapového systému pod střechou. Odvodňovací taška je navržena tak, že v otvorech rovných odvodňovacích ploch jsou vsazeny speciální mřížky, které srážkovou vodu odvedou do žlabu pod krytinou a zachytí všechny hrubé nečistoty.

Výhodou navrženého řešení pomocí šikmé střechy KM BETA se skrytým odvodňovacím systémem je především absence nutnosti údržby a čištění okapových žlabů od listí a nečistot na těžko dostupných místech, především ve výškách. Stavba bez viditelných žlabů a svodů vypadá lépe a navíc neláká zloděje kovů. Skrytý okapový systém není v zimě vystaven riziku poškození při sesuvu sněhu a nezamrzá. Při výstavbě nové šikmé střechy odpadá využitím skrytého okapového systému nutnost řešit výkopové práce pro napojení svodů do kanalizace.

Pro nejrychlejší sleva

V souvislosti s probíhající akcí, v rámci které KM Beta kontaktuje bytová družstva, získá každý poptávající, který se ozve do 30. 4. 2012, automaticky dárek (předá mu jej obchodní zástupce KM Beta). Rychlým zájemcům, kteří smlouvu na dodávku uzavřou do konce roku 2013, je navíc určena také sada exkluzivních výhod, a to:

- 30% sleva na veškerý materiál KM Beta použitý při výstavbě nové střechy (při zakázce v hodnotě 800 tisíc Kč je to 240 tis. Kč platí pro nové střechy i rekonstrukce, s podstřešním odvodňovacím systémem i bez něho)
- poradenství a odborný technický stavební dohled KM Beta v hodnotě 30 tisíc Kč zcela zdarma
- prvních 5 klientů s kvalifikovanou poptávkou na patentovaný odvodňovací systém získá výkonný notebook od společnosti Hewlett Packard!

Podrobnější technické informaci i kalkulaci získají zájemci na bezplatné telefonní lince 800 150 200. Případně lze využít i e-mailovou schránku kmbeta@kmbeta.cz nebo vyplnit jednoduchý kontaktní formulář na www.kmbeta.cz/strechy.

podle podkladů společnosti KM Beta

URL:
http://www.kmbeta.cz

Žádost o více informací od firmy KM Beta, a. s.
 
Další informace získáte od firmy KM Beta, a. s. po vyplnění následujícího formuláře.
 
*Jméno:    
*E-mail:    
Firma:    
*Typ firmy:    
Telefon:    
Adresa:    
*Dotaz:    
    (* = Povinný údaj) 
Na e-mailovou adresu odesílatele bude zasílán pravidelný newsletter portálu iMATERIÁLYinfo.  
Pošlete dotaz na všechny relevantn� dodavatele. Využijte funkci Hromadn� dotaz.
     


Viz také:
06. - Střechy a příslušenství

Verze pro tisk Přidat do oblíbených Doporučit tyto stránky známýmHlavní stránka | Kontakt

© 2007–2017 Business Media CZ, s. r. o.