Hlavní stránka  
Vyhledávání Rozšířené vyhledávání  

Firmy, produkty
Firemní informace Firemní informace
Technické listy Technické listy
CAD detaily CAD detaily
Novinky Novinky

Registrace
Informace
Partneři webu
 
Materialy pro stavbu
iMaterialy
Stavba
StavbaWEB
istav
Muj Dum
Moderni Byt
Rodinný dům
Technický týdeník
 
Pro širokou veřejnost
 
Dům a byt
Dům  |  Byt  |  Zahrada
Kuchyně  |  Koupelna
Finance  |  Reality show
 
 

  Další novinky
  Registrovat se k zasílání newsletteru  
10. 1. 2011

Firma

Kratochvíl parket profi, s. r. o.

Kratochvíl parket profi, s. r. o.
Bohunická cesta 328/1
Moravany u Brna
664 48Další novinky

 
 
 
 
 
  Další informace o firmě Kratochvíl parket profi, s. r. o.

 

Kolekce Witex Color a Witex Color+: Individuální design pro nadstandardní bydlení

 

Kvalitní laminátové podlahy patří mezi věrohodné imitátory přírodních i umělých materiálů, nabízejí tradiční i méně obvyklé až atypické dekory. A právě dvě zajímavé kolekce se zcela individuálním designem postupně představili designéři německého výrobce laminátových krytin Witex. První z kolekcí, Witex Color s pěti jednobarevnými dekory, nabízí dva druhy provedení: extravagantní vysoký lesk a decentní mat.

Druhá zmiňovaná, kolekce Witex Color+ se šesti jedno- i různobarevnými dekory, kombinuje působivý vysoký lesk s ještě odolnějším povrchem a je proto zcela vhodná i pro komerční použití. Obě kolekce s netradičním designem evokují dojem dlažby a přinášejí vysokou kvalitu, jedinečnost a modernost. Barevné kolekce Witex Color a Witex Color+ otevírají dveře nejnovějším designérským a interiérovým stylům. Kromě designu vynikají i speciálními technologiemi použitými při výrobě, díky nimž jsou krytiny odolné a stabilní. Výrobce dokonce u obou kolekcí garantuje celoživotní záruku na spojovací systém a stabilitu produktu. Krytiny od Witexu dováží na český trh výhradně společnost Kratochvíl parket profi, která je dodává svým obchodním partnerům a do prodejen specializované maloobchodní sítě s podlahovými krytinami 1 FLOOR.

Witex Color
- dekory White, Black, Umbra Grey, Ruby Red, Sapphire Blue

Spojením klasické jednobarevnosti s decentně matným anebo naopak vysoce lesklým povrchem vznikla kolekce Witex Color - kolekce s neobyčejným vzhledem i netradičním procesem výroby. Kolekce zahrnuje pět jednobarevných dekorů s výraznými odstíny bílé, černé, temně šedé, rubínově červené a safírově modré. Ke každému ze zmiňovaných odstínů výrobce nabízí zcela matný anebo luxusní vysoce lesklý povrch. Obvodové hrany jednotlivých desek o rozměrech 823x329 mm jsou navíc zvýrazněny mikrovláknem a jemným zkosením, čímž krytina získává na prostornosti a harmoničnosti. Tloušťka lamel je 8 mm.

Díky speciální technologii vytvrzení povrchu pomocí elektronového paprsku je krytina, navzdory svému lesku i matu, obzvláště odolná proti poškrábání, oděru i vůči skvrnám. Kolekce je vybavena spolehlivým a osvědčeným instalačním zámkovým systémem LocTec – Unilin® a umožňuje pokládku na podlahové vytápění. Třída zátěže 23 pro soukromé prostory krytinu předurčuje pro použití v podstatě ve všech obytných prostorech: na chodbě, v ložnici, v obýváku i v pracovně.

Provedení v matu se třídou zátěže 32 pro komerční prostory je možné umístit i do středně zatěžovaných prostor kanceláří, butiků či kaváren. Provedení lesk nabízí o stupeň nižší třídu zátěže, proto ji výrobce doporučuje spíše do méně zatěžovaných komerčních prostor.

Laminátovou krytinu Witex Color lze umístit i do vlhčích prostor kuchyní a koupelen, neboť disponuje voděodolnou nosnou deskou s Aqua-Protect ® ochranou, zabraňující případnému nabobtnání podlahy (bobtnavost je minimalizována na 7 %), a hranami impregnovanými proti vlhkosti. Ve vlhčích místnostech je doporučeno přilepení k podkladu. Zabraňuje se tak tvorbě plísní.

Witex Color+
- dekory Deep Night, Monochrom, Ferrum, Sunset, Ice, Reed

V návaznosti na kolekci Witex Color byla vyvinuta prémiová kolekce Witex Color+, která vyniká designem vysokého lesku a především extrémní odolností. Kolekce nabízí celkem šest dekorů, jednobarevný černý odstín Deep Night, chromový Monochrom, temně červánkový Sunset a ledově bílý Ice, dále pak dekor inspirovaný strukturou železa Ferrum a proužkovaný šedobílý Reed. Jednotlivé lamely jsou vyráběny v XXL-formátu 1488x293 mm s tloušťkou 11,4 mm.

Inovovaný technologický postup výroby krytině dává zelenou pro použití i v extrémně zatěžovaných komerčních prostorech. Dekorativní papír na povrchu chrání 1 mm silná a velmi odolná vrstva X-Protect®, která představuje několik pryskyřičných vrstev slisovaných k sobě za působení vysokého tlaku (vysokotlaký laminát HPL). Tento speciální povrch umožňuje i mechanické čištění krytiny. Krytina je, stejně jako Witex Color, opatřena voděodolnou nosnou deskou Aqua-Protect®, zámkovým systémem LocTec-Unilin® a umožňuje pokládku na podlahové vytápění. Třída zátěže 23/33 zaručuje bezproblémovou pokládku krytiny v těch nejvíce zatěžovaných prostorech soukromého i komerčního charakteru.

podle podkladů společnosti Kratochvíl parket profi

Obr. 1: Witex Color dekor Černá vysoký lesk; Obr. 2: Witex Color+ dekor Reed vysoký lesk
Obr. 1: Witex Color dekor Černá vysoký lesk; Obr. 2: Witex Color+ dekor Reed vysoký lesk

URL:
http://www.kpp.cz

Žádost o více informací od firmy Kratochvíl parket profi, s. r. o.
 
Další informace získáte od firmy Kratochvíl parket profi, s. r. o. po vyplnění následujícího formuláře.
 
*Jméno:    
*E-mail:    
Firma:    
*Typ firmy:    
Telefon:    
Adresa:    
*Dotaz:    
    (* = Povinný údaj) 
Na e-mailovou adresu odesílatele bude zasílán pravidelný newsletter portálu iMATERIÁLYinfo.  
Pošlete dotaz na všechny relevantn� dodavatele. Využijte funkci Hromadn� dotaz.
     


Viz také:
07. - Podlahové konstrukce a materiály

Verze pro tisk Přidat do oblíbených Doporučit tyto stránky známýmHlavní stránka | Kontakt

© 2007–2017 Business Media CZ, s. r. o.