Hlavní stránka  
Vyhledávání Rozšířené vyhledávání  

Firmy, produkty
Firemní informace Firemní informace
Technické listy Technické listy
CAD detaily CAD detaily
Novinky Novinky

Registrace
Informace
Partneři webu
 
Materialy pro stavbu
iMaterialy
Stavba
StavbaWEB
istav
Muj Dum
Moderni Byt
Rodinný dům
Technický týdeník
 
Pro širokou veřejnost
 
Dům a byt
Dům  |  Byt  |  Zahrada
Kuchyně  |  Koupelna
Finance  |  Reality show
 
 

  Další novinky
  Registrovat se k zasílání newsletteru  
15. 1. 2012

Firma

Schiedel, s. r. o.

Schiedel, s. r. o.
Horoušanská 286
Nehvizdy
250 81Další novinky

 
 
 
 
 
  Další informace o firmě Schiedel, s. r. o.

 

Kouzlo živého ohně v domácnosti

 

Kvalitní komín zajistí bezpečný odvod spalin od spotřebiče a umožní užívat si romantickou atmosféru živého ohně podle libosti. Uživatel dobrého komínu nebude závislý ani na topné sezóně, ale ani na jediném druhu paliva. To vše je ovšem schopen garantovat pouze systémový komín renomovaného výrobce. Také samotný tepelný spotřebič by měl vykazovat certifikovanou kvalitu a bezpečnost provozu, stejně jako jeho připojení na komínový systém. V opačném případě hrozí komplikace a rizika, která mohou končit až vyhořením nebo otravou zplodinami. Největší evropský výrobce komínů Schiedel nyní nabízí modulové řešení komínu a krbových kamen v jednom s názvem Kingfire Parat.

Komín z prefabrikovaných dílců bude stát během několika hodin
Schiedel Kingfire Parat nepředstavuje klasický komínový systém, ale spíše unikátní montážní technologii. Pro toto řešení se dodávají komíny Schiedel Uni***Plus, Absolut nebo Avant Primo. Snadná a velmi rychlá montáž komína z prefabrikovaných dílců eliminuje chyby při výstavbě a maximálně snižuje náklady.

Místo obvyklého montování po jedné tvárnici se dílce během výstavby pouze překlápějí na sebe pomocí jeřábu, a proto může nový komín bezpečně stát během několika hodin. Veškerá napojení kouřovodu jsou také vyrobena z prefabrikátů. Výška komínu standardně odpovídá jednomu poschodí, k dispozici jsou však až šestimetrové komponenty na míru každé stavbě.

Krbová kamna - estetická dominanta domácnosti s praskajícím ohněm
Krbová kamna modulu Schiedel Kingfire Parat se rychle stanou estetickou dominantou každé místnosti. Elegantní spotřebič můžete obezdít, omítnout nebo obložit keramikou. Kompaktní tvar a parametry 550x550x2940 ponechávají architektům a projektantům volnou ruku při řešení interiéru. Patentovaná technologie osazení krbu navíc umožňuje kdykoli jeho snadnou výměnu bez velkých nákladů.

Výhody stylových krbových kamen však nejvíce oceníte tehdy, když v nich rozděláte oheň. Krbová vložka může být provozována také jako nezávislá na přístupu okolního vzduchu, což je výhodné v domech se zabudovanými větracími systémy. Sofistikovaná technologie zajišťuje optimální spalování i maximální využití paliva, a navíc přináší atraktivní plápolání ohně ve spotřebiči. Uživatelé modulu Kingfire Parat si mohou vychutnávat romantické posezení u živého ohně bez ohledu na roční období.

Více informací o možnostech komínů s integrovanými krbovými vložkami získáte na speciálním komínovém webu www.nakominuzalezi.cz.

podle podkladů společnosti Schiedel

Kouzlo živého ohně v domácnosti

URL:
http://www.schiedel.cz

Žádost o více informací od firmy Schiedel, s. r. o.
 
Další informace získáte od firmy Schiedel, s. r. o. po vyplnění následujícího formuláře.
 
*Jméno:    
*E-mail:    
Firma:    
*Typ firmy:    
Telefon:    
Adresa:    
*Dotaz:    
    (* = Povinný údaj) 
Na e-mailovou adresu odesílatele bude zasílán pravidelný newsletter portálu iMATERIÁLYinfo.  
Pošlete dotaz na všechny relevantn� dodavatele. Využijte funkci Hromadn� dotaz.
     


Viz také:
17. - Vytápění a příprava teplé vody

Verze pro tisk Přidat do oblíbených Doporučit tyto stránky známýmHlavní stránka | Kontakt

© 2007–2017 Business Media CZ, s. r. o.