Hlavní stránka  
Vyhledávání Rozšířené vyhledávání  

Firmy, produkty
Firemní informace Firemní informace
Technické listy Technické listy
CAD detaily CAD detaily
Novinky Novinky

Registrace
Informace
Partneři webu
 
Materialy pro stavbu
iMaterialy
Stavba
StavbaWEB
istav
Muj Dum
Moderni Byt
Rodinný dům
Technický týdeník
 
Pro širokou veřejnost
 
Dům a byt
Dům  |  Byt  |  Zahrada
Kuchyně  |  Koupelna
Finance  |  Reality show
 
 

  Další novinky
  Registrovat se k zasílání newsletteru  
15. 2. 2011

Firma

Kratochvíl parket profi, s. r. o.

Kratochvíl parket profi, s. r. o.
Bohunická cesta 328/1
Moravany u Brna
664 48Další novinky

 
 
 
 
 
  Další informace o firmě Kratochvíl parket profi, s. r. o.

 

KPP rozšiřuje nabídku laminátových krytin WITEX

 

Společnost Kratochvíl parket profi rozšířila svou nabídku v oblasti laminátových krytin Witex a představuje nyní 15 kolekcí atraktivních laminátových podlah od tohoto německého výrobce.

Jednotlivé charakterově odlišné řady – Trend, Cusual Living, Premium a Design – zahrnují kolekce, které uspokojí požadavky na tradiční, moderní i extravagantní vybavení interiéru. Společným rysem dílčích kolekcí je kromě ohleduplnosti k životnímu prostředí či nadstandardních technologických úprav a užitných vlastností krytin také celoživotní záruční lhůta na zámkový spoj a stabilitu produktu. Z více než 80 dekorů zastoupených v jednotlivých kolekcích je možné vybírat nejen v showroomech a u obchodních partnerů společnosti KPP, ale také v prodejnách specializované maloobchodní sítě 1 FLOOR.

Laminátové krytiny Witex charakterizuje řada technických inovací a „vychytávek“. Krytiny se vyznačují zvýšenou ochranou proti působení vlhkosti, mají impregnované hrany a nosnou dřevovláknitou desku speciálně chráněnou proti nabobtnání. Patentovaný zámkový spoj LocTec usnadňuje pokládku a díky své přesnosti a těsnosti spojů eliminuje jakékoli vrzání. Laminátové krytiny Witex umožňují pokládku na podlahové vytápění a jsou kompatibilní s některou ze speciálních podkladových izolačních podložek Sound-Protect Eco, s nimiž je kročejový hluk a klapot od podlahy maximálně potlačen. U vybraných kolekcí je v nabídce antistatická úprava povrchu, vylepšená odolnost krytiny v podobě DPL+ filmu (speciální vrstva pryskyřice umístěná pod dekorační papír, která krytinu zpevňuje a zvyšuje její odolnost i třídu zátěže), strukturovaný povrch s designem dlažby či přírodního dřeva anebo třeba tzv. „V“ drážky, které krytině propůjčují neotřelý design. Výrobce ke krytinám nabízí také obvodové lišty v příslušných dekorech, přechodové lišty i další doplňky pro zpracování detailů. Rozmanitost u Witexu najdete nejen v samotných dekorech, strukturách a úpravách povrchu, ale také v rozměrech jednotlivých lamel; zajímavé jsou např. formáty čtverců s dekory dlažby u kolekce Casa, široké lamely kolekce Xenia anebo lamely s formátem XXL kolekce z Color+.

Struktura laminátových krytin Witex
Laminátové krytiny od Witexu se skládají ze tří základních vrstev. Vrchní odolná vrstva z melaminové pryskyřice chrání krytinu před mechanickým poškozením. Povrchová struktura této vrstvy se liší dle jednotlivých kolekcí, některé nabízejí matný povrch, jiné hladký až lesklý, další imitaci ručně škrábaného povrchu či s jemně vykreslenou strukturou dřevěných vláken. Další vrstvu tvoří pryskyřicí impregnovaný dekorační papír s jedním z dekorů dřevin, dlažby či smyšlených vzorů. Nosnou desku pak představuje různě upravovaná dřevovláknitá deska HDF s vysokou hustotou, setkat se můžete s těmito typy: Aqua-Protect® (maximální ochrana proti vlhkosti), HDF - Protect® (zvýšená ochrana proti vlhkosti), FSC-certified HDF Aqua-Protect® (HDF deska s maximální ochranou proti vlhkosti s certifikací lesního hospodářství FSC). Se speciální vrchní nášlapnou vrstvou X-Protect® (několik pryskyřičných vrstev slisovaných k sobě za působení vysokého tlaku – HPL) se pak setkáte u prémiové kolekce Color+. Všechny kolekce mají zátěžovou třídu 23 (nejvyšší stupeň pro užití v domácnosti), řada kolekcí nabízí také třídu 32 až 33 pro komerční využití.

Praktická, odolná a rozmanitá řada TREND
Do řady TREND výrobce zařadil dvanáct dekorů kolekce BONITA, šest dekorů kolekce ARTRIA a dvanáct dekorů kolekce LISEA. Svěží a zároveň tradiční dekory těchto kolekcí s různě strukturovanými povrchy nabízejí motivy dřevin i vzory připomínající spíše lino či dlažbu. Především do šeda a béžova laděné extravagantní dekory z kolekce ARTRIA přinášejí možnost kombinací a lze z nich vytvořit na podlaze zajímavé a originální vzory. Neotřelé lamely této kolekce s třídou zátěže 23/31 a nosnou deskou HDF-Protect® vyniknou a poslouží v obýváku, ložnici, kuchyni, dětském pokoji i jídelně.

Voděodolné kolekce řady CUSUAL LIVING pro všestranné použití
V řadě CUSUAL LIVING lze vybírat z 24 dekorů kolekce MARENA a dále z kolekcí CATANIA V4, AVERTO V4, NOVARA V2 a AMARIS V2, které jsou mimo jiné zajímavé tzv. „V“ drážkami na lamelách. Některé typy nabízejí „V“ drážky na všech čtyřech hranách, jiné pouze na dvou, v prostoru však obě verze dodají krytině zajímavý šmrnc. Podíváme-li se blíže např. na kolekci NOVARA V2, najdeme v ní šest příjemných dekorů s motivy dřevin s dlouhým a úzkým formátem lamel. Matný povrch krytin zvýrazňuje textura dřeva kombinovaná s imitací ručního škrábání. Lamely o rozměrech 1376x156 mm a s třídou zátěže 23/32 jsou vybaveny antistatickým povrchem a voděodolnou nosnou deskou Aqua-Protect®, která snižuje nároky na údržbu. Rozlitou šťávu na podlaze snese lépe než klasická laminátová podlaha s neošetřenou nosnou deskou a neimpregnovanými hranami.

Řada PREMIUM – důraz na ekologii a neotřelý design
Speciální „prémiové“ kolekce výrobce zařadil do řady PREMIUM. Kromě šesti dekorů kolekce MARENA MAXI V2, dvanácti dekorů kolekce XENIA, šesti dekorů kolekce GRANDE s opravdu „grande“ rozměry lamel či dvanácti dekorů originální kolekce PIAZZA obsahuje řada šest zajímavých vzorů u kolekce CASA V4. Kolekce CASA V4 zahrnuje čtvercové formáty lamel o rozměrech 396x396 mm s povrchovou úpravou připomínající dlaždice a s „V“ drážkami na všech čtyřech stranách. V nabídce si vyberou milovníci světlých i tmavých odstínů. S třídou zátěže 23/32 krytina bez problému vydrží v silně namáhaných místnostech domácnosti i např. v prostorách kanceláří.

Řada DESIGN – laminátové krytiny extra třídy s působivým leskem
Kolekce COLOR a COLOR+ s netradičním designem evokujícím dojem dlažby jsou v nabídce v provedení extravagantní lesk nebo decentní mat. Kolekce COLOR s pěti jednobarevnými dekory a rozměry lamel 823x329 mm mají pro podtržení svého vzhledu hrany zvýrazněné mikrovláknem a jemným zkosením. Druhá zmiňovaná kolekce, COLOR+, obsahuje lamely XXL formátu 1488x293 mm a je opatřena již zmiňovanou speciální povrchovou úpravou X-Protect®. Krytiny z obou kolekcí jsou díky voděodolné nosné desce Aqua-Protect® ideální i do vlhkých prostor kuchyní a koupelen.

Všechny zmiňované kolekce laminátových krytin Witex jsou buď skladem, nebo na objednání k dostání u jednotlivých obchodních partnerů společnosti Kratochvíl parket profi a v prodejnách specializované maloobchodní sítě s podlahovými krytinami 1 FLOOR. Více informací naleznete na www.kpp.cz a www.1floor.eu.

podle podkladů společnosti Kratochvíl parket profi

KPP rozšiřuje nabídku laminátových krytin WITEX

URL:
http://www.kpp.cz

Žádost o více informací od firmy Kratochvíl parket profi, s. r. o.
 
Další informace získáte od firmy Kratochvíl parket profi, s. r. o. po vyplnění následujícího formuláře.
 
*Jméno:    
*E-mail:    
Firma:    
*Typ firmy:    
Telefon:    
Adresa:    
*Dotaz:    
    (* = Povinný údaj) 
Na e-mailovou adresu odesílatele bude zasílán pravidelný newsletter portálu iMATERIÁLYinfo.  
Pošlete dotaz na všechny relevantn� dodavatele. Využijte funkci Hromadn� dotaz.
     


Viz také:
07. - Podlahové konstrukce a materiály

Verze pro tisk Přidat do oblíbených Doporučit tyto stránky známýmHlavní stránka | Kontakt

© 2007–2017 Business Media CZ, s. r. o.