Hlavní stránka  
Vyhledávání Rozšířené vyhledávání  

Firmy, produkty
Firemní informace Firemní informace
Technické listy Technické listy
CAD detaily CAD detaily
Novinky Novinky

Registrace
Informace
Partneři webu
 
Materialy pro stavbu
iMaterialy
Stavba
StavbaWEB
istav
Muj Dum
Moderni Byt
Rodinný dům
Technický týdeník
 
Pro širokou veřejnost
 
Dům a byt
Dům  |  Byt  |  Zahrada
Kuchyně  |  Koupelna
Finance  |  Reality show
 
 

  Další novinky
  Registrovat se k zasílání newsletteru  
9. 4. 2012

Firma

Českomoravský beton, a. s.

Českomoravský beton, a. s.
Beroun 660
Beroun
266 01Další novinky

 
 
 
 
 
  Další informace o firmě Českomoravský beton, a. s.

 

Kvalitní a stylové barevné podlahy

 

Pro moderní architektonické řešení podlahy v interiérech rozšířila v letošním roce skupina Českomoravský beton typovou řadu litého cementového potěru o CEMFLOW®Look, který je ideálním východiskem pro barevné řešení podlahy v interiéru.

Skupina Českomoravský beton uvedla na trh v ČR jako první v oblasti transportbetonu litý cementový potěr pod obchodní značkou CEMFLOW®. Tento produkt je díky unikátní receptuře objemově stálý, s maximální hodnotou smrštění 0,5 mm/m, při zachování vysoké tekutosti směsi. Zjednodušeně řečeno, tento stavební materiál v sobě spojuje aplikační výhody anhydritového potěru s výhodami cementových výrobků. Své využití tak nachází při realizaci podlahy, kde je díky zvýšené vlhkosti nutné použít právě cementový výrobek. Ukazuje se však, že mnoho stavebníků oceňuje, nejen rychlost realizace a univerzálnost použití, ale zejména zrychlení pokládky nášlapných vrstev a tím celkové zkrácení doby výstavby. Navíc jsou možné další aplikace pro úpravy povrchu.

Zajímavé řešení nabízí typ CEMFLOW®Look, který dokáže splnit i náročné požadavky architektů a investorů na barevný design podlah v interiérech. V případě zájmu lze potěr probarvit na barevnou škálu dle vzorníku a po té provést vytvrzení povrchu. Vznikne tak otěruvzdorný, vysoce dekorativní povrch s přirozenou strukturou betonu v řezu, což je velmi zajímavé pro moderní architektonická řešení. V budoucnu může tento systém řešení dokonce nahradit používání dlažeb, či litých finálních stěrek, stejně jako je tomu v zahraničí. Toto ojedinělé architektonické řešení bylo použito například při rekonstrukci prostor pro Ústav designu Fakulty architektury ČVUT či Bílkovy vily na pražských Hradčanech. V případě zájmu lze potěr probarvit na barevnou škálu dle vzorníku a po té provést vytvrzení povrchu. Vznikne tak otěruvzdorný, vysoce dekorativní povrch s přirozenou strukturou betonu v řezu, což je velmi zajímavé pro moderní architektonická řešení. V budoucnu může tento systém řešení dokonce nahradit používání dlažeb, či litých finálních stěrek, stejně jako je tomu v zahraničí. Toto ojedinělé architektonické řešení bylo použito například při rekonstrukci prostor pro Ústav designu Fakulty architektury ČVUT či Bílkovy vily na pražských Hradčanech

Cemflow® se na stavbu dopravuje autodomíchávačem. Podle objednávky Vám požadovaný typ a množství betonu zavezeme na stavbu, kde jej pomocí mobilních čerpadel uložíme na požadované místo do konstrukce. Při odborné ukládce a dodržení technologických zásad, se mohou odběratelé těšit z perfektně rovného povrchu a potěru s parametry splňujícími přísné požadavky platných norem.

Závěrem je důležité mít na paměti, že klíčem k naplnění vysněné architektonické vize, je úzká spolupráce všech zúčastněných stran na realizaci projektu – tedy zadavatele, architekta, výrobce betonu a realizační firmy. Pouze je nutné dopředu specifikovat co je pro danou konstrukci a výsledný povrch betonu nejlepší. Uvedený stavební materiály vyvinula skupina Českomoravský beton, člen HeidelbergCement Group, která působí již přes 20 let na trhu stavebních hmot v České republice. V případě zájmu o konkrétní barevné řešení podlahy neváhejte kontaktovat přímo výrobce. Více informací a kontakty naleznete na www.cemflow.cz.

podle podkladů společnosti

Kvalitní a stylové barevné podlahy

URL:
http://www.transportbeton.cz

Žádost o více informací od firmy Českomoravský beton, a. s.
 
Další informace získáte od firmy Českomoravský beton, a. s. po vyplnění následujícího formuláře.
 
*Jméno:    
*E-mail:    
Firma:    
*Typ firmy:    
Telefon:    
Adresa:    
*Dotaz:    
    (* = Povinný údaj) 
Na e-mailovou adresu odesílatele bude zasílán pravidelný newsletter portálu iMATERIÁLYinfo.  
Pošlete dotaz na všechny relevantn� dodavatele. Využijte funkci Hromadn� dotaz.
     


Viz také:
07. - Podlahové konstrukce a materiály

Verze pro tisk Přidat do oblíbených Doporučit tyto stránky známýmHlavní stránka | Kontakt

© 2007–2017 Business Media CZ, s. r. o.