Hlavní stránka  
Vyhledávání Rozšířené vyhledávání  

Firmy, produkty
Firemní informace Firemní informace
Technické listy Technické listy
CAD detaily CAD detaily
Novinky Novinky

Registrace
Informace
Partneři webu
 
Materialy pro stavbu
iMaterialy
Stavba
StavbaWEB
istav
Muj Dum
Moderni Byt
Rodinný dům
Technický týdeník
 
Pro širokou veřejnost
 
Dům a byt
Dům  |  Byt  |  Zahrada
Kuchyně  |  Koupelna
Finance  |  Reality show
 
 

  Další novinky
  Registrovat se k zasílání newsletteru  
4. 10. 2010

Firma

Lindab, s. r. o.

Lindab, s. r. o.
Na Hůrce 1081/6, 161 00, Praha 6-Ruzyně
Výrobní závod Hustopeče, Javorová 1A/788, Hustopeče
Praha
161 00Další novinky

 
 
 
 
 
  Další informace o firmě Lindab, s. r. o.

 

Lindab Rainline - okapový systém, který přináší mnohem více

 

LindabRainline je kompletní okapový systém vhodný pro všechny typy střech a krytiny, pro který je charakteristická vysoká kvalita materiálu a snadná montáž. Ocelový, žárově pozinkovaný plech s ochrannou barevnou vrstvou po obou stranách zaručuje vysokou odolnost proti povětrnostním vlivům, velmi dobrou ochranu proti korozi a přirozeně trvanlivou a přitažlivou povrchovou úpravu. Švédský okapový systém Lindab Rainline je dodáván na český trh už od roku 1993 a díky své kvalitě a výjimečnosti se stal jedním z nejoblíbenějších systémů na trhu.

Síla je v detailu

Lindab Rainline je vyráběn plně automatizovanou technologií, za použití nejmodernějších výrobních linek. Díky tomu je zajištěna unikátní přesnost výroby jednotlivých prvků. Přesnost komponentů je podstatná pro finální sestavení okapového systému, pro jeho 100% funkčnost a dokonalý a kompaktní vzhled celku.

Technologie výroby z předlakované oceli je zásadním faktorem při výběru okapového systém, veškeré prvky okapového systému Lindab Rainline jsou vyráběny ze švédského ocelového plechu tl. 0,6–0,7 mm s povrchovou úpravou HB polyester. Na vstupní materiál (svitek) jsou předem naneseny veškeré ochranné vrstvy, včetně finálního HB Polyesteru již před tím, než se z něho začnou tvarovat jednotlivé prvky. Tato technologie zajišťuje stejnoměrné pokrytí vrstvou HB polyesteru, a to i na těžko dostupných a namáhaných místech.

Záruka 30 let

Na kompletní okapový systém Lindab Rainline je poskytována záruka 30 let.

Okapy, které vám neukradnou

I přesto, že je okapový systém Lindab Rainline vyráběn z velmi kvalitního a trvanlivého materiál, jedná se o materiál, který je na rozdíl od měděných systémů nezajímavý pro zloděje.

V souladu s přírodou

V moderním světě plném nových technologií je stále důležitější mít na paměti životní prostředí. Tenkostěnný ocelový plech je materiál, který během celého svého životního cyklu nemá záporný vliv na životní prostředí. Během spotřební fáze nevylučuje žádné škodlivé látky. Materiál je recyklovatelný a prakticky všechnu ocel je možné vrátit do koloběhu a přetavit ji na nový materiál, z něhož se vyrobí další výrobky. Odpad a vliv na životní prostředí během výroby je v našich továrnách zanedbatelný. Výrobky z tenkého ocelového plechu i veškeré související výrobní procesy nezatěžují životní prostředí. Okapové systémy Lindab Rainline lze tak bez problému využívat tam, kde se dešťová voda dále používá například pro zalévání zahrádky či jiné účely. Voda, která proteče okapy Lindab Rainline, není kontaminovaná žádnými škodlivými látkami, jak tomu je například u měděných systému, kde je voda znečištěna měděnkou.

Snadná a rychlá montáž

Okapový systém Lindab Rainline je promyšlený do posledního detailu, většinu prvku lze osazovat bez speciálního nářadí a díky upínacím patentům velmi rychle. Díky tomuto systému je Lindab Rainline označován jako stavebnicový systém.

Pokud máte nějaké pochybnosti nebo dotazy, neváhejte kontaktovat produktového manažera Lindab Rainline na marek.dite@lindab.com Více o produktu a službách firmy Lindab: www.lindabstrechy.cz; www.lindab.cz

.

podle podkladů společnosti Lindab

Lindab Rainline - okapový systém, který přináší mnohem více

URL:
http://www.lindab.cz

Žádost o více informací od firmy Lindab, s. r. o.
 
Další informace získáte od firmy Lindab, s. r. o. po vyplnění následujícího formuláře.
 
*Jméno:    
*E-mail:    
Firma:    
*Typ firmy:    
Telefon:    
Adresa:    
*Dotaz:    
    (* = Povinný údaj) 
Na e-mailovou adresu odesílatele bude zasílán pravidelný newsletter portálu iMATERIÁLYinfo.  
Pošlete dotaz na všechny relevantn� dodavatele. Využijte funkci Hromadn� dotaz.
     


Viz také:
06. - Střechy a příslušenství

Verze pro tisk Přidat do oblíbených Doporučit tyto stránky známýmHlavní stránka | Kontakt

© 2007–2017 Business Media CZ, s. r. o.