Hlavní stránka  
Vyhledávání Rozšířené vyhledávání  

Firmy, produkty
Firemní informace Firemní informace
Technické listy Technické listy
CAD detaily CAD detaily
Novinky Novinky

Registrace
Informace
Partneři webu
 
Materialy pro stavbu
iMaterialy
Stavba
StavbaWEB
istav
Muj Dum
Moderni Byt
Rodinný dům
Technický týdeník
 
Pro širokou veřejnost
 
Dům a byt
Dům  |  Byt  |  Zahrada
Kuchyně  |  Koupelna
Finance  |  Reality show
 
 

  Další novinky
  Registrovat se k zasílání newsletteru  
7. 5. 2010

Firma

Lindab, s. r. o.

Lindab, s. r. o.
Na Hůrce 1081/6, 161 00, Praha 6-Ruzyně
Výrobní závod Hustopeče, Javorová 1A/788, Hustopeče
Praha
161 00Další novinky

 
 
 
 
 
  Další informace o firmě Lindab, s. r. o.

 

Lindab Rainline zlevňuje

 

Od roku 1993, tedy už 17 let, Lindab úspěšně dodává českým zákazníkům okapový systém Lindab Rainline, který je v komoditě odvodňovacích systémů v mnoha ohledech výjimečný. Z hlediska montáže ocení profesionál i domácí kutil 100% přesnost prvků, rychlost a jednoduchost sestavení systému, například pomocí bajonetových spojek i řadu dalších vlastností, které ho činí výjimečným z hlediska uživatelského - životnost, bezúdržbovost a výběr barev.

Dalším z pádných argumentů, proč z poměrně široké nabídky okapových systémů volit právě Lindab Rainline je skutečnost, že od 15. 3. 2010 snižuje Lindab ceníkovou cenu kompletního systému Rainline, tedy včetně žlabů a svodů o 15 % v barvě HNĚDÉ a o 5 % ve všech ostatních barvách, včetně metalických.

Povrchová úprava HB Polyester

Jednotlivé prvky systému Lindab Rainline jsou vyráběny ze žárově pozinkované švédské oceli o tloušťce 0,6-0,7 mm S250 GD Z 275. Základní materiál je po procesu pasivace, který zajistí dokonalou přilnavost dalších vrstev, pokryt vrstvou základní barvy a následně finální vrstvou HB Polyester v jednom z deseti z nabízených odstínů včetně metalických a barvy mědi. Vrstva HB polyester je obohacena o polyamidová zrna, která ještě zvyšují odolnost povrchu proti mechanickému poškození. Každý jistě ocení tuto vlastnost, díky které se nemusí při standardním zacházení obávat poškození povrchu ještě v průběhu montáže.

Výhodou HB Polyesteru je také vysoká odolnost proti působení slunečního záření a z toho vyplývající stálobarevnost celého systému, což ocení každý majitel nového či rekonstruovaného domu, který sladil jeho celkový vzhled a očekává, že se tento vzhled udrží po dlouhá léta užívání. Montážník díky tomu nemusí mít obavy z reklamací a nutnosti zabývat se zpětně již ukončenou a předanou zakázkou.

Použitý materiál spolu s povrchovou úpravou HB Polyester zajišťují vysokou pevnost všech prvků, dlouhou životnost celého systému a odolnost proti mechanickému poškození. Na trhu najdeme řadu systémů, které nemohou nabídnout popsané vlastnosti, a tím pádem nemohou poskytnout ani prodlouženou záruční dobou, která je v případě Lindabu 15 let.

Technologie výroby z předem lakované oceli

Materiál, z něhož jsou prvky systému Lindab Rainline vyráběny, je předem polakován, tedy opatřen všemi popsanými vrstvami, včetně finálního HB Polyesteru před tím, než se z něho začnou tvarovat jednotlivé prvky. Pokrytí základního materiálu povrchovou úpravou ještě před dalším zpracováním je díky tomu stejnoměrné, a to i na těžko dostupných a problematických místech. Díky tomu nedochází k předčasnému opotřebení a ztrátě funkčnosti některých prvků, respektive jejich míst, na které je barva u ostatních výrobků nanášena dodatečně práškovým lakováním, nebo vůbec. Takovými místy je například vnitřní strana svodů, kolen, kotlíků atd., tedy místa kudy aktivně prochází voda a která jsou nadměrně zatěžována.

Důležitým aspektem při výrobě prvků je také prostředí, ve kterém je povrchová úprava na základní materiál nanášena. V případě Lindab Rainline je zajištěno naprosto sterilní prostředí, které vylučuje například nedostatečné odmaštění povrchu, na který je následně povrchová úprava nanášena. V případě finální vrstvy nanášené na nedostatečně odmaštěný povrch je snížena přilnavost povrchu, následovat pak může například odlupování barvy.

Technologie výroby z předem lakované oceli zajišťuje stejnoměrné pokrytí všemi vrstvami laku na všech, i těch nejhůře dostupných a nejvíce namáhaných místech jednotlivých prvků, jejichž vysoká odolnost je ale základem pro bezvadnost a 100% funkčnost celého systému a následně spokojenost zákazníka.

Přesné zpracování jednotlivých komponentů

Výroba v závodě na jihu Švédska je plně automatizovaná a stroje podléhají pravidelným kontrolám a seřizování, aby výsledným produktem byl v každém okamžiku 100% funkční prvek. Díky přísné dennodenní kontrole výrobního procesu a automatizovanému zpracování do podoby prvků jsou jednotlivé díly systému skutečně přesné, perfektně do sebe zapadají a jejich montáž je díky tomu opravdu snadná a rychlá.

Systém Lindab Rainline je kompletní, pomocí jednotlivých důmyslných prvků lze vyřešit jakýkoli architektonický detail. Není třeba nahrazovat chybějící prvky jiným produktem s jinými vlastnostmi, což má za následek nekompaktnost a tím pádem ne zcela dokonalou funkčnost systému.

Více informací získáte na školeních Lindab, www.lindab.cz, www.lindabstrechy.cz nebo můžete kontaktovat produktového manažera marek.dite@lindab.com.

podle podkladů společnosti Lindab

Lindab Rainline zlevňuje

URL:
http://www.lindab.cz

Žádost o více informací od firmy Lindab, s. r. o.
 
Další informace získáte od firmy Lindab, s. r. o. po vyplnění následujícího formuláře.
 
*Jméno:    
*E-mail:    
Firma:    
*Typ firmy:    
Telefon:    
Adresa:    
*Dotaz:    
    (* = Povinný údaj) 
Na e-mailovou adresu odesílatele bude zasílán pravidelný newsletter portálu iMATERIÁLYinfo.  
Pošlete dotaz na všechny relevantn� dodavatele. Využijte funkci Hromadn� dotaz.
     


Viz také:
06. - Střechy a příslušenství

Verze pro tisk Přidat do oblíbených Doporučit tyto stránky známýmHlavní stránka | Kontakt

© 2007–2017 Business Media CZ, s. r. o.