Hlavní stránka  
Vyhledávání Rozšířené vyhledávání  

Firmy, produkty
Firemní informace Firemní informace
Technické listy Technické listy
CAD detaily CAD detaily
Novinky Novinky

Registrace
Informace
Partneři webu
 
Materialy pro stavbu
iMaterialy
Stavba
StavbaWEB
istav
Muj Dum
Moderni Byt
Rodinný dům
Technický týdeník
 
Pro širokou veřejnost
 
Dům a byt
Dům  |  Byt  |  Zahrada
Kuchyně  |  Koupelna
Finance  |  Reality show
 
 

  Další novinky
  Registrovat se k zasílání newsletteru  
10. 4. 2011

Firma

VELUX Česká republika, s. r. o.

VELUX Česká republika, s. r. o.
Sokolova 654/1d
Brno
619 00Další novinky

 
 
 
 
 
  Další informace o firmě VELUX Česká republika, s. r. o.

 

Nová kolekce zcela zatemňujících rolet VELUX

 

Společnost VELUX představuje novou designovou kolekci zcela zatemňujících rolet pro střešní okna, která vznikla ve spolupráci se světově známým návrhářem Karimem Rashidem. Nová kolekce rolet je charakteristická atraktivními potisky, které vhodně doplní moderní interiér.

Kolekci zcela zatemňujících rolet VELUX od Karima Rashida tvoří čtyři vzory, každý ve dvou barevných provedeních. Originální motivy kombinují neonově růžovou, jasnou zelenou a decentnější bílou a šedou. Inspirace digitálními technologiemi a využití květinových vzorů dodávají kolekci moderní a přitom velmi poetický vzhled. Vzory vhodně doplní moderní domácnost a vnesou do interiéru abstraktní rozměr „digitální přírody“. Díky využití metalických efektů vypadají motivy svěže a plasticky. „Byl bych rád, kdyby lidé vnímali zcela zatemňující rolety nejenom jako běžný produkt, ale jako malé umělecké dílo, které zkrášlí jejich podkroví nebo dokonce bude pro styl interiéru určující,“ uvedl Karim Rashid k nové kolekci.

Úplné zatmění ve dne i v noci
Designové rolety VELUX od Karima Rashida poskytují možnost úplného zatemnění, a jsou tak ideální do ložnic či dětských pokojů. Nepropustí do interiéru jediný paprsek světla, a tak si lze dopřát odpolední odpočinek či posilující spánek během noci. Rolety jsou vhodné k instalaci na jakékoli střešní okno VELUX a jejich montáž je díky systému Pick&Click! velmi snadná. Vybrat si lze z nabídky manuálního či dálkového ovládání na elektrický nebo solární pohon. Na českém trhu bude nová kolekce k dostání od dubna letošního roku. Cena designové zcela zatemňující rolety VELUX bude od 2090 Kč včetně DPH.

Návrhářský guru
Karim Rashid je původem Egypťan; působí a žije v New Yorku. Je to jeden z nejvýznamnějších současných designérů v oblasti interiérového a bytového designu. Přes 300 ocenění a práce ve více než 35 zemích světa činí z Karima Rashida jednu z nejúspěšnějších a nejplodnějších ikon designu. Je právem považován za kulturního provokatéra. Jeho počiny a projekty zahrnují užitkové předměty, návrhy interiérů, módní doplňky, nábytek, osvětlení, ale i umělecká díla. Realizované návrhy jsou „demokratické“ v tom slova smyslu, že jsou nejen dostupné, ale i přístupné a srozumitelné.

Karim Rashid se při projektování interiérů vždy snaží umocnit sílu světla. „Přirozené světlo je základním předpokladem naší existence, spokojenosti a schopnosti pozitivně vnímat svět. Společnost VELUX vyrábí vysoce kvalitní střešní okna, díky kterým se interiér může topit v záplavě denního světla. Přístup světla do interiéru však musíme někdy usměrňovat, a to zejména v odpočinkových zónách, abychom mohli relaxovat, spát či pracovat a užívat si soukromí,“ řekl Karim Rashid a dodal: „Když mne společnost VELUX oslovila s nabídkou vytvořit kolekci zcela zatemňujících rolet, byl jsem nadšen představou práce s takovými protiklady, jako je světlo a tma.“

Vynikající design pro každodenní život
Nová kolekce zcela zatemňujících rolet VELUX je dalším designovým počinem v řadě vysoce kvalitních řešení a doplňků pro střešní okna VELUX. Spolupráce s mezinárodně uznávanými návrháři představuje nový, neotřelý přístup společnosti k současnému designu. V loňském roce VELUX uvedl na trh designový světlovod, který navrhl mezinárodně uznávaný Ross Lovegrove a který se setkal s velkým zájmem odborné veřejnosti i zákazníků.

podle podkladů společnosti VELUX

Nová kolekce zcela zatemňujících rolet VELUX

URL:
http://www.velux.cz

Žádost o více informací od firmy VELUX Česká republika, s. r. o.
 
Další informace získáte od firmy VELUX Česká republika, s. r. o. po vyplnění následujícího formuláře.
 
*Jméno:    
*E-mail:    
Firma:    
*Typ firmy:    
Telefon:    
Adresa:    
*Dotaz:    
    (* = Povinný údaj) 
Na e-mailovou adresu odesílatele bude zasílán pravidelný newsletter portálu iMATERIÁLYinfo.  
Pošlete dotaz na všechny relevantn� dodavatele. Využijte funkci Hromadn� dotaz.
     


Viz také:
09. - Otvorové výplně

Verze pro tisk Přidat do oblíbených Doporučit tyto stránky známýmHlavní stránka | Kontakt

© 2007–2017 Business Media CZ, s. r. o.