Hlavní stránka  
Vyhledávání Rozšířené vyhledávání  

Firmy, produkty
Firemní informace Firemní informace
Technické listy Technické listy
CAD detaily CAD detaily
Novinky Novinky

Registrace
Informace
Partneři webu
 
Materialy pro stavbu
iMaterialy
Stavba
StavbaWEB
istav
Muj Dum
Moderni Byt
Rodinný dům
Technický týdeník
 
Pro širokou veřejnost
 
Dům a byt
Dům  |  Byt  |  Zahrada
Kuchyně  |  Koupelna
Finance  |  Reality show
 
 

  Další novinky
  Registrovat se k zasílání newsletteru  
10. 4. 2011

Firma

Kratochvíl parket profi, s. r. o.

Kratochvíl parket profi, s. r. o.
Bohunická cesta 328/1
Moravany u Brna
664 48Další novinky

 
 
 
 
 
  Další informace o firmě Kratochvíl parket profi, s. r. o.

 

Nová rustikální kolekce od KPP – Kährs Da Capo

 

Švédský výrobce dřevěných vícevrstvých parket Kährs, jehož výhradním dovozcem pro český trh je společnost Kratochvíl parket profi, představil novinky pro letošní rok.

První měsíce roku jsou výzvou pro všechny výrobce z různých průmyslových sfér k představení svých nových produktů na veletrzích mezinárodního významu. V souvislosti s podlahovými krytinami zmiňme například veletrh BAU v Mnichově nebo hannoverský Domotex. Na obou uvedených veletrzích prezentoval své novinky také švédský výrobce Kährs, jehož výhradním dovozcem pro český trh je společnost Kratochvíl parket profi. Ta krytiny dále distribuuje svým obchodním partnerům i do specializovaných prodejen 1FLOOR.

Novinka v sortimentu Kährs, kterou KPP představuje jako první, nese název Da Capo a nadchne svým rustikálním vzhledem, podtrhujícím přirozenou krásu hrubě opracovaného dřeva. Všech devět dubových dekorů se vyznačuje vykreslením dřeva ve své nejpřirozenější kráse, charakteristické jsou velké suky a praskliny i speciální dřevěné kolíky, zapracované do struktury povrchu, chráněného vrstvou přírodního oleje. Hledáte-li novou krásnou podlahu, která však působí starobylým až venkovským dojmem, pak se určitě zaměřte na exkluzivní kolekci Kährs Da Capo.

Podlahy vypadají, jako by se na nich již řadu let podepisoval čas. Kolekce se vyznačuje naturální až syrovou krásou dřeva a podtrhuje hřejivý charakter tohoto materiálu. Stylový rustikální design dekorů dokazuje, že dřevo je jedním z mála materiálů, který dokáže stárnout s noblesou a elegancí a u kterého může být projev stáří ceněným benefitem.

U všech devíti jednolamelových dekorů dubové kolekce Da Capo se setkáte se starobylým vzhledem povrchu, velké suky, přiznané letokruhy, spáry i praskliny až rýhy jsou u těchto parket předností. Dřevina dub navíc již od své podstaty tyto prvky krásně podtrhuje. Vybírat můžete z pěti dekorů s kartáčovaným povrchem, upravovaným speciálními technikami pro získání jedinečných přirozených odstínů. Další čtyři dekory se odlišují především svou neobvyklou kresbou, umocněnou zapracovanými dřevěnými kolíky. Dekory Sparuto a Patina zdobí kolíky ve tvaru čtverců, dekory Arcaico a Unico zase kolíky ve tvaru motýlů. Přesně takové byste našli v interiérech starých dřevěných roubenek.

Vícevrstvá konstrukce palubek s rozměry 1900x190x15 mm umožňuje pokládku jak plovoucím způsobem – krytina je z výroby vybavena zámkovým spojem Woodloc® –, tak samozřejmě celoplošným lepením. Výjimečnou povrchovou úpravu lamel této moderní kolekce nese vrchní 3,6 mm silná nášlapná vrstva z dubu. Neustále se zdokonalující výrobní technologie Kährs umožňují konstruovat palubky tak, aby byly stabilní, těsné a co nejvíce odolné vůči poškození. Krytinu chrání vrstva přírodního oleje a lze ji umístit i na podlahové vytápění. Jednotlivé dekory Kährs z kolekce Da Capo pořídíte u obchodních partnerů KPP nebo v prodejnách specializované maloobchodní sítě 1FLOOR. Přehled prodejců včetně dalších informací o podlahových krytinách naleznete na www.kpp.cz a www.1floor.eu.

podle podkladů společnosti KPP

Nová rustikální kolekce od KPP – Kährs Da Capo

URL:
http://www.kpp.cz

Žádost o více informací od firmy Kratochvíl parket profi, s. r. o.
 
Další informace získáte od firmy Kratochvíl parket profi, s. r. o. po vyplnění následujícího formuláře.
 
*Jméno:    
*E-mail:    
Firma:    
*Typ firmy:    
Telefon:    
Adresa:    
*Dotaz:    
    (* = Povinný údaj) 
Na e-mailovou adresu odesílatele bude zasílán pravidelný newsletter portálu iMATERIÁLYinfo.  
Pošlete dotaz na všechny relevantn� dodavatele. Využijte funkci Hromadn� dotaz.
     


Viz také:
07. - Podlahové konstrukce a materiály

Verze pro tisk Přidat do oblíbených Doporučit tyto stránky známýmHlavní stránka | Kontakt

© 2007–2017 Business Media CZ, s. r. o.