Hlavní stránka  
Vyhledávání Rozšířené vyhledávání  

Firmy, produkty
Firemní informace Firemní informace
Technické listy Technické listy
CAD detaily CAD detaily
Novinky Novinky

Registrace
Informace
Partneři webu
 
Materialy pro stavbu
iMaterialy
Stavba
StavbaWEB
istav
Muj Dum
Moderni Byt
Rodinný dům
Technický týdeník
 
Pro širokou veřejnost
 
Dům a byt
Dům  |  Byt  |  Zahrada
Kuchyně  |  Koupelna
Finance  |  Reality show
 
 

  Další novinky
  Registrovat se k zasílání newsletteru  
8. 5. 2010

Novinky SEMMELROCK Colorbeton v roce 2009

 

Firma Semmelrock Colorbeton, a. s., představuje ve svém sortimentu dlažeb další novinky pro rok 2009, a rozšiřuje tak nabídku výrobků pro své zákazníky ve snaze lépe vyhovět jejich požadavkům.

Terra Toscana

Terra Toscana je stylová dlažba s přirozeným šarmem, s tvrdou nášlapnou vrstvou se speciálně opracovaným a strukturovaným jemně kartáčovaným povrchem. Díky použití železitých barev je zabezpečena jejich vysoká stálost. Dalším pozitivem této dlažby je vysoká odolnost vůči opotřebení, jakož i odolnost vůči mrazu a solím. Jednoduchou pokládkou jednotlivých libovolně kombinovatelných druhů formátů lze snadno vytvořit zajímavou terasu, zahradní chodník nebo arkádový průchod.

Nostalit

Rustikálně působící povrch dlažby se zaoblenými hranami je vhodný především na dotváření charakteru historických prostranství, městských předměstí, průchodů, zimních zahrad i nádvoří. Díky své odolnosti vůči povětrnostním vlivům a UV záření, nízké nasákavosti a dobré mrazuvzdornosti a odolnosti vůči solným roztokům jsou obzvlášť vhodné pro realizaci pěších zón, parkovišť a ploch v satelitní zástavbě. Dlažbu lze kombinovat s liniovými prvky, je oblíbená díky řadě barevných provedení a tím i možnosti široké rozmanitosti designu ploch.

Nardo

Nardo je parketový typ dlažby s pestrou paletou barev. Výborně se hodí pro řešení objektů se zahradou. Barevné odstíny podzimního listí či šedé nebo hnědé barvy napomáhají atraktivnímu ztvárnění plochy. Nardo je se svou výškou 4 cm vhodné pro terasy, lemování vchodových dveří nebo dláždění zahradních cest. Jedná se o systémovou dlažbu s nášlapnou vrstvou z křemičitého písku, která se vyznačuje obdobnými charakteristikami jako všechny produkty – zvýšenou odolností a oděruvzdorností, odolností vůči UV záření, jakož i mrazuvzdorností a odolností vůči solím. Je možné ji snadno kombinovat s jinými prvky STEIN+DESIGN.

Podrobné informace o produktech SEMMELROCK Colorbeton najdete na www.semmelrock.cz.

podle podkladů firmy SEMMELROCK Colorbeton, a. s.

Obr. 1: Terra Toscana; Obr. 2: Nostalit; Obr. 3: Nardo; Obr. 4: Nardo a Corona Brillant
Obr. 1: Terra Toscana; Obr. 2: Nostalit; Obr. 3: Nardo; Obr. 4: Nardo a Corona Brillant

Viz také:
20. - Venkovní plochy

Verze pro tisk Přidat do oblíbených Doporučit tyto stránky známýmHlavní stránka | Kontakt

© 2007–2017 Business Media CZ, s. r. o.