Hlavní stránka  
Vyhledávání Rozšířené vyhledávání  

Firmy, produkty
Firemní informace Firemní informace
Technické listy Technické listy
CAD detaily CAD detaily
Novinky Novinky

Registrace
Informace
Partneři webu
 
Materialy pro stavbu
iMaterialy
Stavba
StavbaWEB
istav
Muj Dum
Moderni Byt
Rodinný dům
Technický týdeník
 
Pro širokou veřejnost
 
Dům a byt
Dům  |  Byt  |  Zahrada
Kuchyně  |  Koupelna
Finance  |  Reality show
 
 

  Další novinky
  Registrovat se k zasílání newsletteru  
13. 5. 2010

Nový projekční software CLIP PROJECT 8.0 advanced

 

Plánovací modul programu CLIP PROJECT je lety osvědčený nástroj pro navrhování a dokumentaci svorkovnic. CLIP PROJECT je kompatibilní jak se systémy elektroprojekce mnoha významných výrobců, tak i s tabulkovými programy a editory.

Autokorekce a dokumentace

Tímto způsobem se zákazník dostane z projekčních schémat obratem hotové svorkovnice. Samozřejmě lze nosné lišty osadit i ručně řadovými svorkami, moduly přepěťové ochrany, převodníky signálu, spínacími přístroji, napájecími zdroji a automatizačními produkty z rozsáhlého programu Phoenix Contact.

Integrovaná funkce autokorekce programu CLIP PROJECT určí automaticky všechny potřebné koncovky a kryty a tím zajistí kompletní kusovníky a správnost svorkovnice. Prostřednictvím obousměrného rozhraní s programy EPLAN-Elektro-CAD lze všechna výrobní data exportovat zpět do kusovníků EPLAN.

Objednávka e-mailem

Pomocí softwaru CLIP PROJECT lze všechny označovací štítky pro svorky, kabely, vodiče a provozní prostředky, potřebné pro rozvaděč nebo zařízení, vytisknout na výstupních zařízeních Phoenix Contact nebo objednat pomocí funkce e-mailu přímo u Phoenix Contact. Pomocí funkce Online-Update má uživatel k dispozici vždy nové produkty a rozšiřovací programové nástavby.

Bezplatný aktivační kód

CLIP PROJECT 8.0 advanced je k dispozici jako CD verze nebo ke stažení na webu. Pro verzi ke stažení je možno si na níže uvedeném odkazu vyžádat bezplatný aktivační kód. Takto lze získat z demoverze neomezenou plnou verzi.

podle podkladů společnosti Phoenix Contact

Obr. 1: Z projekčních schémat navrhne CLIP PROJECT svorkovnice; Obr. 2: Pro vyprojektované svorkovnice jsou k dispozici konstrukční moduly 2D a 3D; Obr. 3: Dle přání zákazníka lze objednat tištěné označovací materiály jednoduše pomocí funkce e-mailu
Obr. 1: Z projekčních schémat navrhne CLIP PROJECT svorkovnice; Obr. 2: Pro vyprojektované svorkovnice jsou k dispozici konstrukční moduly 2D a 3D; Obr. 3: Dle přání zákazníka lze objednat tištěné označovací materiály jednoduše pomocí funkce e-mailu

Verze pro tisk Přidat do oblíbených Doporučit tyto stránky známýmHlavní stránka | Kontakt

© 2007–2017 Business Media CZ, s. r. o.