Hlavní stránka  
Vyhledávání Rozšířené vyhledávání  

Firmy, produkty
Firemní informace Firemní informace
Technické listy Technické listy
CAD detaily CAD detaily
Novinky Novinky

Registrace
Informace
Partneři webu
 
Materialy pro stavbu
iMaterialy
Stavba
StavbaWEB
istav
Muj Dum
Moderni Byt
Rodinný dům
Technický týdeník
 
Pro širokou veřejnost
 
Dům a byt
Dům  |  Byt  |  Zahrada
Kuchyně  |  Koupelna
Finance  |  Reality show
 
 

  Další novinky
  Registrovat se k zasílání newsletteru  
10. 1. 2011

Firma

Pipelife Czech s. r. o.

Pipelife Czech s. r. o.
Kučovaniny 1778
Otrokovice
765 02Další novinky

 
  Další informace o firmě Pipelife Czech s. r. o.

 

Nový tichý odpadní systém MASTER 3

 

Tento nový systém v brzké době zcela nahradí stávající nabízený systém STILLA. Výhody nového systému MASTER 3 jsou: účinné tlumení hluku, široký rozsah sortimentu od DN 32, možná instalace trubek i v zemi pod budovami, výborné hydraulické vlastnosti, chemická a biologická odolnost, snadná montáž, kompaktibilita s klasickým HT systémem bez nutnosti užití speciálních přechodek, instalace možná i při mrazu, pružnost systému, vysoká životnost, výhodná cena.

Odpadní systémy pro vnitřní kanalizaci musí odpovídat současným technickým požadavkům - první požadavek je odolnost zvýšené teplotě splašků. Vyšší nároky na komfort bydlení přinesly druhý požadavek - aby potrubí generovalo co nejmenší hluk. Pipelife Czech, s. r. o., nabízí pro vnitřní kanalizaci dva systémy: systém standardní, jenž je popsán v samostatném katalogu HT odpadní systémy, a systém MASTER 3, speciálně vyvinutý pro místa, kde je zapotřebí minimalizovat hlukový projev potrubí.

Rezonance vzduchu v dutině a vibrace stěny jsou podstatou velké části hudebních nástrojů, v nežádoucím smyslu však také obecnou příčinou hluku jako takového. Systém MASTER 3 oba tyto efekty omezuje - vzniku některých kmitů účinně zabraňuje, další hned v zárodku tlumí, nedovolí rezonanci systému. Trubky systému MASTER 3, dodávané firmou Pipelife Czech, s. r. o., jsou vyráběny koextruzí z polypropylénu. Zvýšená tloušťka stěny brání vzniku vibrací, rezonanční schopnost trubky je dále snížena použitím anorganického vyztužovadla o vyšší specifické hmotnosti. Anorganické vyztužovadlo snižuje hořlavost trubek MASTER 3, zároveň zvyšuje jejich kruhovou tuhost. Trubky jsou opatřeny hrdlem s vloženým pryžovým těsnicím kroužkem a standardně dodávány v hnědé barvě (vnější povrch). Střední vrstva, která je nositelem akustických vlastností, je černá. Vnitřní vrstva trubek je bílá, tím je zaručena snadná kontrola kamerou. Stěny trubek jsou hladké zevně i uvnitř, optimalizované tvary hrdla i konstrukce tvarovek přispívají k minimalizaci hluku (minimalizující turbulencí kapaliny v potrubí a tím i hladinu zvuku).

Polypropylén
Polypropylén je termoplastický materiál. Jeho příznivou vlastností je pružnost a houževnatost, která zaručuje velmi dobrou odolnost proti nárazům a velkým deformacím. Použitý PP i anorganické vyztužovadlo jsou nejedovaté látky, trubky MASTER 3 neobsahují žádné škodlivé přísady. Při eventuálním skládkování nezamořuje MASTER 3 ovzduší ani podzemní vody, produkty hoření nebo tepelného rozkladu polypropylénu ohrožují životní prostředí méně než třeba dřevo hořící za stejných podmínek. Vzhledem ke snadné recyklaci však spalování ani skládkování není rozumnou ekologickou alternativou likvidace trubek a tvarovek.

podle podkladů společnosti Pipelife Czech

Nový tichý odpadní systém MASTER 3

URL:
http://www.pipelife.cz

Žádost o více informací od firmy Pipelife Czech s. r. o.
 
Další informace získáte od firmy Pipelife Czech s. r. o. po vyplnění následujícího formuláře.
 
*Jméno:    
*E-mail:    
Firma:    
*Typ firmy:    
Telefon:    
Adresa:    
*Dotaz:    
    (* = Povinný údaj) 
Na e-mailovou adresu odesílatele bude zasílán pravidelný newsletter portálu iMATERIÁLYinfo.  
Pošlete dotaz na všechny relevantn� dodavatele. Využijte funkci Hromadn� dotaz.
     


Viz také:
16. - Domovní instalace

Verze pro tisk Přidat do oblíbených Doporučit tyto stránky známýmHlavní stránka | Kontakt

© 2007–2017 Business Media CZ, s. r. o.