Hlavní stránka  
Vyhledávání Rozšířené vyhledávání  

Firmy, produkty
Firemní informace Firemní informace
Technické listy Technické listy
CAD detaily CAD detaily
Novinky Novinky

Registrace
Informace
Partneři webu
 
Materialy pro stavbu
iMaterialy
Stavba
StavbaWEB
istav
Muj Dum
Moderni Byt
Rodinný dům
Technický týdeník
 
Pro širokou veřejnost
 
Dům a byt
Dům  |  Byt  |  Zahrada
Kuchyně  |  Koupelna
Finance  |  Reality show
 
 

  Další novinky
  Registrovat se k zasílání newsletteru  
1. 4. 2011

Firma

ROTO střešní okna s. r. o.

ROTO střešní okna s. r. o.
Průmyslová 1306/7
Praha 10
102 00Další novinky

 
 
 
 
 
  Další informace o firmě ROTO střešní okna s. r. o.

 

Plastové střešní okno s izolačním dvojsklem R88A K WD AL má jedinečné konstrukční a tepelné parametry

 

Společnost Roto stavební elementy, s. r. o., tradiční výrobce plastových i dřevěných střešních oken a solárních systémů, se na českém trhu pohybuje již sedmým rokem a ve světě vloni oslavila 75. výročí své existence. Před dvěma lety představila společnost Roto nové střešní okno Roto Designo R8, a uvedla tak na trh prvního představitele nové generace střešních oken. V průběhu roku 2010 bylo rozšířeno o cenově dostupnější variantu s dvojsklem vynikající svými ojedinělými parametry. Roto představilo toto okno na letošním veletrhu Střechy Praha 2011.

Vyznačuje se inovovaným designem především díky zcela nový tvarům vnějšího oplechování v odstínu Antracit Metallic, který kopíruje trend antracitových střešních krytin. Vylepšenému vzhledu ve střešní rovině výrazně napomáhá konstrukce rámu, nově zapuštěná do roviny střešní krytiny, což dále výrazně zlepšuje tepelně izolační vlastnosti. Zasklení Roto blueLine Plus (8A) navíc nabízí vysoký komfort užívání v podobě samočisticí povrchové úpravy, bezpečnostních skel zvenku i zevnitř, nadstandardní zvukové parametry a pokovení pro snížení přehřívání v letních měsících.

Spojením zmíněného typu okna a zasklení vznikl výrobek s označením R88A K WD AL, jehož tepelně izolační vlastnosti jsou na trhu plastových střešních oken zcela výjimečné, protože součinitel prostupu tepla celého okna je jen Uw=1,2W/m2K. Kvůli finanční náročnosti střešních oken s trojsklem nacházejí okna s dvojsklem a jejich jedinečné parametry stále více příznivců. Roto Designo je totiž jediným plastovým střešním oknem, které i při zasklení dvojsklem splňuje požadavky Zelené úsporám pro variantu „Dílčí zateplení“.

Střešní okno Roto Designo je vybaveno celoobvodovým kováním, které díky šestibodovému uzavírání zajistí dokonalé dovření křídla k rámu. Také umožňuje seřídit spáry v případě dodatečného pohybu krovu kdykoliv po montáži a zároveň dovoluje nastavit sílu a odpor zdvihu výklopného křídla. Roto tak garantuje, že křídlo jakéhokoliv nabízeného rozměru bude držet v každé pootevřené poloze okna, resp. nebude padat nebo vyjíždět, jak tomu často bývá u konkurenčních výrobců výklopných střešních oken. .

Střešní okno Roto Designo je plně připraveno pro co nejsnazší, ale zároveň kvalitní spojení s oběma vrstvami střešního pláště. Eliminuje se tak možnost častých reklamacím z důvodu chybné montáže (špatně zateplený rám a napojení parozábrany). Dvoudílný zateplovací blok nejen že izoluje rám okna po celé jeho výšce až nad krytinu, ale jeho spodní díl zasahuje do úrovně krokví, čímž nabízí velice snadné spojení s minerální vatou. Límec parotěsné fólie je přilepen na rám a snadno ho lze v ploše spojit s parozábranou celého podkroví. Odpadá tak napojení parozábrany v drážce pro ostění na rámu, v níž je parozábrana u většiny instalovaných střešních oken napojena nedostatečně. .

Součinitel prostupu tepla celého okna: Uw = 1,2 W/m2K
Součinitel prostupu tepla dvojskla: Ug = 1,0 W/m2K
Vzduchová neprůzvučnost (zvukové parametry): Rw = 39 dB
Součinitel prostupu tepelné slunečního záření (přehřívání v létě): g = 48 %
Plastová střešní okna Roto se vyrábějí již více než 20 let a jejich životnost je nesrovnatelně vyšší než jakékoli dřevěné střešní okno, protože surovina pro plastový profil je neustále zdokonalována. Střešní okno Roto Designo R88A K WD AL je vyráběno z osvědčených materiálů. Na profil křídla i rámu garantuje výrobce 15 let záruky proti prasknutí. Profil je odolný také proti UV záření.

Konstrukce okna Roto Designo R88A K WD AL je řešena tak, aby všechny díly byly vyměnitelné. Vzhledem k jednoduchosti výměny těsnění, skla, kování, oplechování atd. lze říci, že tato konstrukce střešního okna má nejvyšší životnost ze všech střešních oken a blíží se životnosti současných taškových střešních krytin.

Společnost Roto vkládá maximální úsilí do předprodejního i poprodejního servisu. Uvědomuje si, že pouze předem dobře informovaný zákazník si vybere konstrukci střešního okna podle svých požadavků a vyhne se tím výměně střešních oken již po 10-15 letech. Technické a servisní oddělení nabízí např. semináře a osobní konzultace pro projektanty, poradenství všem potencionálním zákazníkům (vč. zaměření na stavbě), kontrolu montáže nebo zaškolení montážníků přímo na stavbě formou tzv. "vzorové montáže".

podle podkladů společnosti ROTO stavební elementy

Plastové střešní okno s izolačním dvojsklem R88A K WD AL má jedinečné konstrukční a tepelné parametry

URL:
http://www.roto-frank.cz

Žádost o více informací od firmy ROTO střešní okna s. r. o.
 
Další informace získáte od firmy ROTO střešní okna s. r. o. po vyplnění následujícího formuláře.
 
*Jméno:    
*E-mail:    
Firma:    
*Typ firmy:    
Telefon:    
Adresa:    
*Dotaz:    
    (* = Povinný údaj) 
Na e-mailovou adresu odesílatele bude zasílán pravidelný newsletter portálu iMATERIÁLYinfo.  
Pošlete dotaz na všechny relevantn� dodavatele. Využijte funkci Hromadn� dotaz.
     


Viz také:
09. - Otvorové výplně

Verze pro tisk Přidat do oblíbených Doporučit tyto stránky známýmHlavní stránka | Kontakt

© 2007–2017 Business Media CZ, s. r. o.