Hlavní stránka  
Vyhledávání Rozšířené vyhledávání  

Firmy, produkty
Firemní informace Firemní informace
Technické listy Technické listy
CAD detaily CAD detaily
Novinky Novinky

Registrace
Informace
Partneři webu
 
Materialy pro stavbu
iMaterialy
Stavba
StavbaWEB
istav
Muj Dum
Moderni Byt
Rodinný dům
Technický týdeník
 
Pro širokou veřejnost
 
Dům a byt
Dům  |  Byt  |  Zahrada
Kuchyně  |  Koupelna
Finance  |  Reality show
 
 

  Další novinky
  Registrovat se k zasílání newsletteru  
7. 5. 2010

Firma

KNAUF INSULATION, spol. s r. o.

KNAUF INSULATION, spol. s r. o.
Bucharova 2641/14
Praha 5
158 00Další novinky

 
 
 
 
 
  Další informace o firmě KNAUF INSULATION, spol. s r. o.

 

Sběratel cen – to je minerální izolace ECOSE Technology

 

Minerální izolace s ECOSE® Technology společnosti Knauf Insulation si připisuje další mimořádné úspěchy, a to hned dvěma oceněními: Dne 13. dubna 2010, získala ocenění „Zlatá medaile IBF 2010“ na slavnostním vyhlášení soutěže o nejlepší produkty, která je součástí Mezinárodního stavebního veletrhu IBF Brno. Nová generace minerální izolace zároveň získala tento měsíc zlatý certifikát kvality vnitřního ovzduší Eurofins, a společnost Knauf Insulation se tak stala vůbec prvním držitelem tohoto prestižního ocenění na světě.

Zlatá medaile IBF

Soutěž Zlatá medaile IBF o nejlepší exponáty je tradičně vyhlašována v rámci doprovodného programu při Mezinárodním stavebním veletrhu IBF generálním ředitelem společnosti Veletrhy Brno, a. s. U každého produktu bylo hodnoceno několik hledisek a parametrů jako originalita a novost řešení výrobku, technické parametry, energetická účinnost, vliv na životní prostředí, kvalita použitých materiálů a komponentů, možnost recyklace po uplynutí životnosti, stupeň automatizace provozu a dodržení legislativy před uvedením na trh. Nová generace minerální izolace vyráběná technologií ECOSE® Technology se stala vítězem.

Eurofins Gold

Zlatý certifikát kvality vnitřního ovzduší vydává společnost Eurofins, která je vedoucí mezinárodní skupinou laboratoří zajišťující širokou škálu bio-analytických testů, analytických testů v oblasti životního prostředí a poskytující služby potravinářskému a farmaceutickému průmyslu. Certifikační proces vychází z neustálého testování a auditů, proto ukazuje nejen stávající stav, ale poskytuje též záruku do budoucnosti, neboť certifikovaná společnost prochází průběžným testovacím a auditním programem. Nová řada výrobků z minerální vlny s ECOSE® Technology splnila veškeré požadavky pro udělení zlatého certifikátu Eurofins pro kvalitu vnitřního ovzduší, a proto byla uznána jako prvotřídní materiál splňující limity emisí volatilních organických sloučenin ve vnitřním ovzduší.

Minerální vlna s ECOSE® Technology

Produktová řada minerálních izolací s ECOSE® Technology s typicky přirozeně hnědou barvou se již na českém trhu dobře „zabydlela“, proto asi již není nutné ji zdlouhavě představovat. Kromě toho, že využívá přírodního pojiva z obnovitelných materiálů bez obsahu formaldehydu, fenolů a akrylátů, je vhodné zdůraznit, že prokazatelně přispívá ke zkvalitnění vnitřního prostředí budov. Zajímavou informací je také to, že oproti tradičním pojivům zanechává o 70 procent menší uhlíkovou stopu. Nejen díky tomu je minerální vlna od Knauf Insulation šetrnější k životnímu prostředí.

S trendem zvyšování energetické účinnosti budov a vyšším využíváním izolačních materiálů bude nutné uspokojit poptávku po produktech, které budou zaručovat maximální kvalitu vnitřního ovzduší. Tento aspekt splňuje řada minerálních izolací s ECOSE® Technology již nyní, což bylo potvrzeno Zlatým certifikátem Eurofins Gold za kvalitu vnitřního ovzduší. Tento certifikát spojuje kritéria povinných i dobrovolných norem produktů v jediné důvěryhodné značce, čímž poskytuje zákazníkům i výrobcům jednotný pohled na daný výrobek z hlediska požadavků na kvalitu vnitřního ovzduší.

podle podkladů společnosti Knauf Insulation

Sběratel cen – to je minerální izolace ECOSE Technology

URL:
http://www.knaufinsulation.cz

Žádost o více informací od firmy KNAUF INSULATION, spol. s r. o.
 
Další informace získáte od firmy KNAUF INSULATION, spol. s r. o. po vyplnění následujícího formuláře.
 
*Jméno:    
*E-mail:    
Firma:    
*Typ firmy:    
Telefon:    
Adresa:    
*Dotaz:    
    (* = Povinný údaj) 
Na e-mailovou adresu odesílatele bude zasílán pravidelný newsletter portálu iMATERIÁLYinfo.  
Pošlete dotaz na všechny relevantn� dodavatele. Využijte funkci Hromadn� dotaz.
     


Viz také:
13. - Izolace

Verze pro tisk Přidat do oblíbených Doporučit tyto stránky známýmHlavní stránka | Kontakt

© 2007–2017 Business Media CZ, s. r. o.