Hlavní stránka  
Vyhledávání Rozšířené vyhledávání  

Firmy, produkty
Firemní informace Firemní informace
Technické listy Technické listy
CAD detaily CAD detaily
Novinky Novinky

Registrace
Informace
Partneři webu
 
Materialy pro stavbu
iMaterialy
Stavba
StavbaWEB
istav
Muj Dum
Moderni Byt
Rodinný dům
Technický týdeník
 
Pro širokou veřejnost
 
Dům a byt
Dům  |  Byt  |  Zahrada
Kuchyně  |  Koupelna
Finance  |  Reality show
 
 

  Další novinky
  Registrovat se k zasílání newsletteru  
10. 8. 2010

Firma

Kratochvíl parket profi, s. r. o.

Kratochvíl parket profi, s. r. o.
Bohunická cesta 328/1
Moravany u Brna
664 48Další novinky

 
 
 
 
 
  Další informace o firmě Kratochvíl parket profi, s. r. o.

 

Supreme – Grande, čtvrtá novinka z kolekce dřevěných podlah Kährs

 

Krása masivních dřevěných palubek, rozmanitost barev a designu, velkoformátové rozměry a lepší tvarová stálost. To je několik vybraných charakteristik, které plně vystihují kolekci dřevěných vícevrstvých podlah Kährs, příznačně nazvanou Supreme – Grande.

Grande, čtvrtá řada z nové kolekce Supreme od švédského výrobce Kährs, je odpovědí pro všechny, kteří touží po tradičních masivních dřevěných palubkách a zároveň preferují výhody vícevrstvých konstrukcí a ohleduplnost k životnímu prostředí při výrobě. Silná 6mm vrchní nášlapná vrstva z tvrdého dubového dřeva plně konkuruje užitné vrstvě palubek z masivu. Vícevrstvá konstrukce palubek Grande však oproti masivním krytinám přináší výhodu podstatně lepší tvarové stálosti. Grande nabízí rozmanitost v barvách i designu. Rozměry palubek všech osmi dekorů jsou 2800x260x20 mm. Krytinu Supreme – Grande prodává společnost Kratochvíl parket profi, výhradní dovozce a distributor podlahových krytin značky Kährs pro český trh.

Obecně se velkoformátové palubky hodí do interiérů větších rozměrů, kde mají možnost vyniknout. Budou-li při pokládce umístněny podélně s nejdelší stěnou místnosti, umocní se jejich velký formát. Elegantní tmavý dekor Imperial s decentními spojovacími kolíky, které na krytině vytvoří zajímavý a vkusný prvek, podpoří zámecký styl. Pro moderní loftové bydlení je jako stvořený zlatavý odstín dekoru Casa s výraznými suky. Horský styl s rustikálními prvky podpoří decentní středně hnědý dekor Espace, tmavě hnědý dekor s krásně prokreslenou strukturou Arche či šedavý Maison. Pro interiéry zařízené v londýnském stylu byl navržen klidný světlý dekor Manor a středně hnědý dekor Villa. Osmý, tmavý a vkusný, dekor Real nezklame v každém architektonicky zajímavě řešeném interiéru.

Jednolamelové vícevrstvé palubky s vrchní 6mm nášlapnou vrstvou z dubu mají mořený a kartáčovaný povrch, ošetřený vrstvou přírodního oleje. V prostoru pak u každého z osmi dekorů vyniknou zkosené hrany dřevěných palubek. Nosnou konstrukci krytiny tvoří tzv. Multiplex, několik vrstev dřevěných proti sobě sklížených dýh. Kolekce Supreme – Grande je uzpůsobena pro pokládku lepením v peru a drážce nebo celoplošně. Vzhledem ke konstrukčním vlastnostem jednotlivých palubek není kolekce vhodná pro pokládku na podlahové vytápění. MOC za 1 m2 včetně 20% DPH se pohybuje od 2820 Kč (cena se mění v závislosti na dekoru).

podle podkladů společnosti KPP

Supreme – Grande, čtvrtá novinka z kolekce dřevěných podlah Kährs

URL:
http://www.kpp.cz

Žádost o více informací od firmy Kratochvíl parket profi, s. r. o.
 
Další informace získáte od firmy Kratochvíl parket profi, s. r. o. po vyplnění následujícího formuláře.
 
*Jméno:    
*E-mail:    
Firma:    
*Typ firmy:    
Telefon:    
Adresa:    
*Dotaz:    
    (* = Povinný údaj) 
Na e-mailovou adresu odesílatele bude zasílán pravidelný newsletter portálu iMATERIÁLYinfo.  
Pošlete dotaz na všechny relevantn� dodavatele. Využijte funkci Hromadn� dotaz.
     


Viz také:
07. - Podlahové konstrukce a materiály

Verze pro tisk Přidat do oblíbených Doporučit tyto stránky známýmHlavní stránka | Kontakt

© 2007–2017 Business Media CZ, s. r. o.