Hlavní stránka  
Vyhledávání Rozšířené vyhledávání  

Firmy, produkty
Firemní informace Firemní informace
Technické listy Technické listy
CAD detaily CAD detaily
Novinky Novinky

Registrace
Informace
Partneři webu
 
Materialy pro stavbu
iMaterialy
Stavba
StavbaWEB
istav
Muj Dum
Moderni Byt
Rodinný dům
Technický týdeník
 
Pro širokou veřejnost
 
Dům a byt
Dům  |  Byt  |  Zahrada
Kuchyně  |  Koupelna
Finance  |  Reality show
 
 

  Další novinky
  Registrovat se k zasílání newsletteru  
11. 10. 2011

Firma

HÖRMANN Česká republika s. r. o.

HÖRMANN Česká republika s. r. o.
Středokluky 315
Středokluky
252 68Další novinky

 
 
 
 
 
  Další informace o firmě HÖRMANN Česká republika s. r. o.

 

Významné zakázky společnosti Hörmann v letošním roce

 

Společnost Hörmann, významný dodavatel a výrobce vratových a dveřních systémů, se v letošním roce podílí na realizaci několika důležitých zakázek. Mezi ně se řadí například dodávky pro firmu FM Logistic Tuchoměřice, společnost VGP, hobby market Hornbach v Plzni, firmu AlcaPlast Břeclav a DF Partner v Neubuzi u Slušovic.

Firmy se rozhodly uzavřít smlouvu se společností Hörmann především proto, že disponuje výbornou dostupností výrobků a kvalitními servisními službami v rámci regionální sítě autorizovaných prodejců. V říjnu bude společnost Hörmann realizovat zakázku pro firmu FM Logistic Tuchoměřice v hodnotě 5,4 miliónu korun. Na výstavbu tří logistických hal (dvě z nich jsou koncipovány jako chladírenské) dodá mimo jiné 18 kusů tepelněizolačních sekčních vrat DPU, 14 kusů hydraulických nakládacích můstků HTL-2 s výsuvným čelem, 7 kusů sekčních vrat SPU 40, 6 kusů hydraulických nakládacích můstků HLS-2 a 6 kusů rychloběžných vrat V 5015 SEL vybavených bezpečnostní světelnou mříží a radarem pohybu. Dle požadavku investora budou prostupy mezi halami zabezpečeny protipožárními posuvnými uzávěry FST-90 s 90minutovou požární odolností.

Další zajímavou dodávku představuje smlouva se společností VGP, pro niž firma Hörmann již několik let dováží a montuje vratovou a nakládací techniku. V současné době pracuje na dodání výrobků pro logistickou halu A2 v Horních Počernicích a dále bude svými produkty vybavovat například haly v Olomouci, v Turnově, v Hrádku nad Nisou či v Liberci. V letošním roce dosáhnou dodávky takřka 5 miliónů korun. Zakázka v hodnotě 1,6 miliónu korun odstartuje v říjnu i pro společnost AlcaPlast Břeclav. Měla by být dokončena do konce roku 2011 a bude spočívat především v dodání 10 kusů ocelových tepelněizolačních dvoustěnných sekčních vrat SPU 40, 10 kusů rychloběžných vrat V 5015 SEL s podlahovým profilem Soft Edge, 4 kusů plachtových těsnicích límců DSL a 4 kusů nakládacích můstků HTL-2 s výsuvem.

Mezi významné úspěchy společnosti Hörmann patří kontrakt na dodávku 75 kusů dveří pro výstavbu hobby marketu Hornbach v Plzni v hodnotě 1,5 miliónu. Všechny dveře dodá společnost v povrchové úpravě Comaxit, tedy v práškové vypalované barvě. Fasádní dveře jsou vybaveny bezpečnostním systémem, jenž monitoruje jejich uzavření i uzamčení, a v běžném režimu je blokuje silový magnet. Společnost Hörmann dodá také kompletní nakládací místa pro výrobní a skladovací haly firmy DF Partner v Neubuzi u Slušovic v celkové hodnotě 1,6 miliónu korun. Poputuje sem 20 kusů sekčních průmyslových vrat SPU 40, 13 můstků HLS a 2 mechanické můstky KBS.

Více informací naleznete na www.hormann.cz.

podle podkladů společnosti Hörmann

Významné zakázky společnosti Hörmann v letošním roce

URL:
http://www.hormann.cz

Žádost o více informací od firmy HÖRMANN Česká republika s. r. o.
 
Další informace získáte od firmy HÖRMANN Česká republika s. r. o. po vyplnění následujícího formuláře.
 
*Jméno:    
*E-mail:    
Firma:    
*Typ firmy:    
Telefon:    
Adresa:    
*Dotaz:    
    (* = Povinný údaj) 
Na e-mailovou adresu odesílatele bude zasílán pravidelný newsletter portálu iMATERIÁLYinfo.  
Pošlete dotaz na všechny relevantn� dodavatele. Využijte funkci Hromadn� dotaz.
     


Verze pro tisk Přidat do oblíbených Doporučit tyto stránky známýmHlavní stránka | Kontakt

© 2007–2017 Business Media CZ, s. r. o.