Hlavní stránka  
Vyhledávání Rozšířené vyhledávání  

Firmy, produkty
Firemní informace Firemní informace
Technické listy Technické listy
CAD detaily CAD detaily
Novinky Novinky

Registrace
Informace
Partneři webu
 
Materialy pro stavbu
iMaterialy
Stavba
StavbaWEB
istav
Muj Dum
Moderni Byt
Rodinný dům
Technický týdeník
 
Pro širokou veřejnost
 
Dům a byt
Dům  |  Byt  |  Zahrada
Kuchyně  |  Koupelna
Finance  |  Reality show
 
 

  Další novinky
  Registrovat se k zasílání newsletteru  
15. 9. 2010

Firma

LB Cemix, s. r. o.

LB Cemix, s. r. o.
Tovární ulice 36
Borovany
373 12Další novinky

 
 
 
 
 
  Další informace o firmě LB Cemix, s. r. o.

 

Zateplovací systém Cemix THERM P SILVER

 

Firma LB Cemix, s. r. o., zdokonalila svůj prověřený a certifikovaný (podle ETAG 004) ETICS Cemix Therm P a přichází s novinkou Cemix THERM P SILVER s použitím šedého expandovaného polystyrenu (EPS) s přísadou grafitu. Právě grafit způsobuje šedé zabarvení EPS, obalí jednotlivé buňky polystyrenu a působí jako miniaturní zrcadlo, které odráží teplo zpět ke zdroji. Je tak dosaženo lepších tepelněizolačních vlastností polystyrenu a tím i celého systému zateplení. Deklarovaný součinitel tepelné vodivosti šedého EPS Λ = 0,032 W.m–1.K–1 je o cca 20 % nižší než hodnota bílého EPS 70 F, kde Λ = 0,039 W.m–1.K–1.

Díky těmto tepelněizolačním vlastnostem je při zachování stejného tepelného odporu možné aplikovat o 20 % tenčí izolant. Kde byla projektována tloušťka izolantu 10 cm, bude nyní stačit 8 cm. A zachováte-li původní tloušťku navrženého izolantu, získáte o 20 % lepší tepelněizolační vlastnosti systému. Úspora tloušťky izolantu vede k finančním úsporám na doplňkových materiálech použitých při montáži ETICS.

Je tedy možné použít kratší hmoždinky, zakládací lišty a parapetní plechy o menší hloubce apod. Při aplikaci izolantu o menší tloušťce bude také dosaženo menší hloubky ostění a dojde k úspoře lepidla, stěrkovací hmoty, výztužné tkaniny, penetrace a omítky. Výhodou systému je také to, že při aplikaci EPS dochází díky jeho barvě ke snížení odrazu světla, což ocení realizátoři ETICS zejména při aplikacích za slunečného počasí.

Zateplovací systém Cemix THERM P SILVER je určen především pro profesionální zateplení stěnových konstrukcí rodinných, bytových či panelových budov. Použít jej ale můžeme i pro zateplení budov průmyslových nebo administrativních. Stejně tak můžeme tento systém použít pro tepelné izolace nízkoenergetických a pasivních domů a aplikuje se i v místech, kde je třeba minimalizovat tloušťku izolace při zachování izolačních vlastností, například při izolování částí fasády, kde vznikají tepelné mosty.

Pro lepení izolantu a provedení výztužné vrstvy se v systému používá osvědčený výrobek Cemix Lepidlo a stěrkovací hmota 135. Pro povrchovou úpravu je pak možné zvolit jakýkoli typ strukturálních pastovitých omítek Cemix, které se vyrábějí jako akrylátové, silikátové, silikonové a nově též silikonsilikátové. Dále je možné vybírat ze zatírané či rýhované struktury omítek, z různých zrnitostí a z velmi široké nabídky barev, která uspokojí každého zákazníka. ETICS Cemix THERM P SILVER je vynikající volbou pro každého, kdo požaduje vysokou kvalitu a nadstandardní vlastnosti systému za rozumnou cenu.

podle podkladů firmy LB Cemix, s. r. o.

Zateplovací systém Cemix THERM P SILVER

URL:
http://www.cemix.cz

Žádost o více informací od firmy LB Cemix, s. r. o.
 
Další informace získáte od firmy LB Cemix, s. r. o. po vyplnění následujícího formuláře.
 
*Jméno:    
*E-mail:    
Firma:    
*Typ firmy:    
Telefon:    
Adresa:    
*Dotaz:    
    (* = Povinný údaj) 
Na e-mailovou adresu odesílatele bude zasílán pravidelný newsletter portálu iMATERIÁLYinfo.  
Pošlete dotaz na všechny relevantn� dodavatele. Využijte funkci Hromadn� dotaz.
     


Viz také:
13. - Izolace

Verze pro tisk Přidat do oblíbených Doporučit tyto stránky známýmHlavní stránka | Kontakt

© 2007–2017 Business Media CZ, s. r. o.