Hlavní stránka  
Vyhledávání Rozšířené vyhledávání  

Firmy, produkty
Firemní informace Firemní informace
Technické listy Technické listy
CAD detaily CAD detaily
Novinky Novinky

Registrace
Informace
Partneři webu
 
Materialy pro stavbu
iMaterialy
Stavba
StavbaWEB
istav
Muj Dum
Moderni Byt
Rodinný dům
Technický týdeník
 
Pro širokou veřejnost
 
Dům a byt
Dům  |  Byt  |  Zahrada
Kuchyně  |  Koupelna
Finance  |  Reality show
 
 
O iSTAVinfo

Stránky iSTAVinfo jsou součástí systému databází AECinfo.com, který obsahuje informace o stavebních produktech pro projektanty, architekty a další stavební odborníky. Těsné propojení na stránky jednotlivých výrobců umožňuje mít všechny informace stále aktuální a informovat o novinkách na trhu prakticky ihned.

Česká verze byla spuštěna v říjnu 2007 jako iMATERIÁLYinfo, v březnu 2010 byl portál převeden pod korporátní logo iSTAVinfo. Neustále jsou doplňovány nové firmy a produkty a zároveň je průběžně aktualizován obsah stávajících prezentací.

Portál AECinfo.com vznikl v roce 1996 jako jedinečný zdroj informací pro architekty, projektanty a odborníky z oblasti stavebnictví. AEC jsou iniciály oborů, pro které je portál určen – architecture/engineering/construction. Stránky průměrně zaznamenávají více než milión návštěv měsíčně. Architekti, stavební inženýři, dodavatelé stavebních výrobků, majitelé a správci objektů, studenti stavebních škol – ti všichni využívají AECinfo jako základní zdroj informací o stavebních produktech.

Během své existence se portál AECinfo stal jednou z nejoblíbenějších webových stránek v oboru stavebnictví. V současnosti je podle certifikace Alexa hodnocen mezi 1 % nejlepších webových stránek celkově. Mezi svými oblíbenými stránkami ho mají zařazeny tisice návštěvníků a odkazy na něj jsou umístěny na stovkách webových stránek. Dosahuje vynikajících pozic při vyhledávání na všech hlavních internetových vyhledávačích.

Portál AECinfo/iSTAVinfo není spjat se společnostmi zařazenými v databázi na našich stránkách. K vyhledání kontaktů na tyto společnosti použijte vyhledávací pole v levém horním rohu této stránky. Informace o možnostech a podmínkách inzerce na stránkách iSTAVinfo Vám poskytne naše obchodní oddělení, více informací naleznete zde.

Mezinárodní centrála

Docu Group AG
Kirchägerten 3
CH-4223 Blauen BL
Švýcarsko
Tel: +41 (0)61 761 41 41
Fax: +41 (0)61 761 22 33
E-mail: pdc@aecinfo.com

Verze pro tisk Přidat do oblíbených Doporučit tyto stránky známýmHlavní stránka | Kontakt

© 2007–2018 Business Media CZ, s. r. o.